Servis Bosch pumpe

Servis Bosch pumpe

imam isti problem na mercedesu. pusta ponekad naftu i kad ostavim u brdu tj da je prednji kraj na visoj tacki povuce mi zrak i tesko pali. pomijenjo crijeva nepovratni i 2 dihtunga na deklu bos pumpe i sve je ok sada. pozz
 
Član
Ne znam sta je odlucio za sutra, ali nisam cuo za tog Husu, svi ovjde spominju nekoga dole oko Jelaha ili TEsanj.Prenit cu mu i za tu varijantu
 
Član
Ne znam sta je odlucio za sutra, ali nisam cuo za tog Husu, svi ovjde spominju nekoga dole oko Jelaha ili TEsanj.Prenit cu mu i za tu varijantu
Huso Maglaj, radnja se nalazi malo ispod semafora na magistralnom putu, produzis dalje prema doboju dole, malo iza Kamenog zamka je njegova radnja,s gornju stranu ceste, imaju zastave Bosh, oni imaju veliku radnju, jedno 7 boxova za rad, ovlasteni su za Bosh, te posjeduju svoju prodavnicu originalnih Bosh dijelova, to vam nije daleko a momci vrhunski rade. Ja sam bio s audijem kod njih neki dan, nesto sitno mijenjali, i njihov pecat cak vazi i u EU, mislim kada upisuju u servisnu knjigu, sad kome to treba
 
Član
Znam gdje je to, ja sam mu govorio prvo da tu ide ali eto nagovarali ga ide u TEsanj. REce mi da se cuo sa Husom i da ce sutra odvesti auto, mada kaze da je jutros upalio normalno(jucer je mijenjao neki filter) pa vidjet cemo sta ce biti.
 
Član
Da ne otvaram novu temu bolje ovu podici, radi li zufer vikendom? Desava mi se sljedece da slabo pali bez sauga a stavljeni novi grijaci a sa saugom pali bez problema al radi na 1200 obrtaja a bez sauga na 1000 i treska, i potrosnja mi je oko 7-8l od kuce do posla bez gasanja i semafora. Dalje mi se desava kad idem uzbrdo samo pocnu opadati obrtaji i izgubi vucu moram u manju.Dimi jedino kad ga stisnem. Imao sam jos jednog golfa uporedo i ne mogu se porediti ovaj gdje moram u manju onaj je primao gas bez problema. Sta mi je ciniti :mad:
 
Član
Moze ovdje da ne podizem novu temu......Auto je Megane....problem se pojavio prije 2 sedmice.....prvo paljenje je bez problema palio, onda kad se ugasio i oces ponovo da ga upalis onda ide malo teze, ako ga opet ugasis i pokusas trece paljenje u kratkom periodu onda nece nikako.....i tako sam ga vozo 2 sedmice , sve danas sutra cu kod majstora i nikad ne ode ....dok me nije danas skroz iznevjerio....znaci nece nikako da sastavi.......majstro ga danas pregledo kaze dizna jedna 100% otisila , a i ostale su dje su tu su......i preporucio mi je ovog lika iz Moštra - Visoko......e sad mene interesuje imal neko njegov br. telefona....?
 
Top