Servis Bosch pumpe

Servis Bosch pumpe

Trebao bi uraditi servis Bosch pumpe i dizni na svom audiju, doslo vrijeme :icon_smile: dobio sam preporuke za servis u Mostaru kod Veledara, ima svoj servis, kazu da je dobar u svom poslu... jel imao ko iskustva sa njim... u pitanju je 2.0 TD motor, 5 zyl.. koliko u prosjeku kosta servis Bosch pumpe i dizni da znam da me previse ne "olaksaju" po dzepu :icon_smile:
 
Član
Zufer, prije Kaknja bosh servis, ulošci dizni su 25 KM komad, servis bosh pumpe-zavisi od kvara.
 
Član
Stari servisirao na passatu boschpumpu, oko 150 Km ili manje koštala reparatura, servis prije ulaza u mostar, oko OmW-a ako je to taj...
 
Član
Ja sam na svom Audiu radio bosch pumpu 500€ me izaslo i radio je u Tesnju, pravo sam zadovoljan
 
Član
Zufer, Donja Seoća-Visoko evo ti broj mozes nazvati i provjeriti
061/137-002
Imaju sve aparate za ispitivanje pumpi i vec odavno rade taj posao.
 
meni je veledar na alzizu iz mostara radio reparaciju bosch pumpe komplet sve gumice stelovanje itd proslo je godinu dana auto manje trosi mirnije radi manje dimi i nigdje nepusta dakle posao uradjen vrhunski s moje strane sve pohvale jedina je mana bila jedna dizna malo pustala gorivo nju sam sam dotego i to je to sada nepusta nista strasno dakle u mom slucaju za moje vozilo veledar je uradio sve ok
 
Vedran87 je napisao(la):
Ja sam na svom Audiu radio bosch pumpu 500€ me izaslo i radio je u Tesnju, pravo sam zadovoljan

jbg moja i tvoja bosch pumpa su dva razlicita svijeta sto se cijene tice :D

namikbh je napisao(la):
Zufer, Donja Seoća-Visoko evo ti broj mozes nazvati i provjeriti
061/137-002
Imaju sve aparate za ispitivanje pumpi i vec odavno rade taj posao.

Jucer sam ga probao zvati, Zufera, nedostupan :icon_question:

dadao_style je napisao(la):
meni je veledar na alzizu iz mostara radio reparaciju bosch pumpe komplet sve gumice stelovanje itd proslo je godinu dana auto manje trosi mirnije radi manje dimi i nigdje nepusta dakle posao uradjen vrhunski s moje strane sve pohvale jedina je mana bila jedna dizna malo pustala gorivo nju sam sam dotego i to je to sada nepusta nista strasno dakle u mom slucaju za moje vozilo veledar je uradio sve ok

Aha... znaci lik zna svoj posao... drago mi je da je OK jer vec sljedece sedmice cu ici na servis... a reci mi jesi mu ti nosio skinutu Bosch pumpu ili je on skidao i kasnije stimao tacku palenja i ostala podesavanja :icon_rolleyes:

kornjas je napisao(la):
To je taj majstor, Veldar, a popravak koštao 130 KM

aha... a da li on cisti i steluje dizne :icon_question:
 
drug radije navrati do Doboja da ti to covjek fino odradi ali dodji s svojim vozilom da ti on
skine pumpu i ponovno postavi naravno poslije servisa ako je ti sebi budes postavljao
nemas onda garancije
 
ernadhusic je napisao(la):
drug radije navrati do Doboja da ti to covjek fino odradi ali dodji s svojim vozilom da ti on
skine pumpu i ponovno postavi naravno poslije servisa ako je ti sebi budes postavljao
nemas onda garancije

ma da, niko ti nece dati garanciju ako je ti budes postavljao... majstor sve mora odraditi da bi ti garantovao za svoj rad... logicno ;)
 
Početnik
Kod Zufera smo dosad uradili 30-tak pumpi i nikad nijedne reklamacije...ne znam sto se dvoumis, a sudeci po odgovorima ostalih, jeftiniji je od ostalih... ;)
 
BHT Ovisnik
ja sam isto u veledara radio,bas bila u qrcu,mislim oko 150 il nesto manje me je doslo,al tu negdje,majstor od zanata,moja preporuka:cool:

i da,nisam skidao boshpumpu,ostavio auto i sve je sredio;)
 
CoL3 je napisao(la):
ja sam isto u veledara radio,bas bila u qrcu,mislim oko 150 il nesto manje me je doslo,al tu negdje,majstor od zanata,moja preporuka:cool:

i da,nisam skidao boshpumpu,ostavio auto i sve je sredio;)



Zvao sam Veledara na mob., ne javlja se :icon_question: a cuo sam se sa Zuferom, objasnio mi je gdje se nalazi, moze je srediti... prije cu pokusati kod Veledara, ako ne uspijem, furam u Visoko :123:

btw: Col3, jel imas ti broj Veledara, imam i ja, samo da vidim jel to taj broj, mozda je pogresan :icon_question:
 
FirellesMonster je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ja sam isto u veledara radio,bas bila u qrcu,mislim oko 150 il nesto manje me je doslo,al tu negdje,majstor od zanata,moja preporuka:cool:

i da,nisam skidao boshpumpu,ostavio auto i sve je sredio;)



Zvao sam Veledara na mob., ne javlja se :icon_question: a cuo sam se sa Zuferom, objasnio mi je gdje se nalazi, moze je srediti... prije cu pokusati kod Veledara, ako ne uspijem, furam u Visoko :123:

btw: Col3, jel imas ti broj Veledara, imam i ja, samo da vidim jel to taj broj, mozda je pogresan :icon_question:





netreba se nista skidat on sve radi na licu mjesta dovezes ostavis i zovne te kad bude gotovo
 
Top