Senzacija na dernek.ba

Senzacija na dernek.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Ma ima pored Pekica jos jedan, isto ovako ko debil hodo davno, ne mogu mu se sjetit imena sa Sjenjaka lik, i prije nekoliko godina je jednostavno nestao sa "scene" Ko ima sa Sjenjaka gore sjetice se sigurno. Hodo poderanih tola po gradu. Hjooj kak bi ime....

Dzanan? :D
 
Član
daki je napisao(la):

On jes excentrik tezi bio, al nije kategorija ovog klipana ovdje :) Sjecam se kad je sjeo u gimnaziji u prvu klupu profesorici istorije, i zapalio knjigu ispod stola. Kad ga je ova pitala sta se to desava, sta to gori, on joj rekao: "Vi me palite profesorice" :D
 
Član
Ovaj leek sa derneka, znam ga ja oduze vec...znate sta je scena, stari mu trener rukometa u Zrinjskom hehe...a i ovaj marino je priej bio veliki problem, suto se stalno, pravi huligan bio, a unutar pola godine puko i okreno se na pedere...bruka bola...a jos cura mi i on do priej godinu dana bili susjedi, i sad zamisli, ja u gradu sa skodicom, a onaj pedercic mase mi sa trotoara...da propadnem u zemlju majke mi :D
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Ovaj leek sa derneka, znam ga ja oduze vec...znate sta je scena, stari mu trener rukometa u Zrinjskom hehe...a i ovaj marino je priej bio veliki problem, suto se stalno, pravi huligan bio, a unutar pola godine puko i okreno se na pedere...bruka bola...a jos cura mi i on do priej godinu dana bili susjedi, i sad zamisli, ja u gradu sa skodicom, a onaj pedercic mase mi sa trotoara...da propadnem u zemlju majke mi :D

Promjeni kola pa ti nece mahat :D
 
Član
ne mase meni, nego mi curi jer se znaju odavno kontate...ali za neupucene ljude ispadne da mase meni, kao sto ste sada i vi to mislili...bolje slusajte i citajte inace za kaznu saljem vam ga na mjesec dana :D:D:D


Hebo ti ovo i tuning, odo si ja kupit Tatu Nana, pa mi nece niko mahat ovako ili onako haha :D
 
emir_89 je napisao(la):
dajte nek neko posta sliku ovdje ili nek digne na imageshack, hocemo renault 5 i ja da vidimo tu komediju...
kako vam nije zao??? vi se smijete, a mi nista... nismo mi krivi sto nam comp-ovi bojkotuju dernek.ba :D
e to si dobro reko svaka ti cast:D
a sto se tice lika neznam bil mu se smijo il da placem kad vidim ovaki narod
 
Član
nenad je napisao(la):
trizex je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ma ima pored Pekica jos jedan, isto ovako ko debil hodo davno, ne mogu mu se sjetit imena sa Sjenjaka lik, i prije nekoliko godina je jednostavno nestao sa "scene" Ko ima sa Sjenjaka gore sjetice se sigurno. Hodo poderanih tola po gradu. Hjooj kak bi ime....

Dzanan? :D

Hehe, kad smo vec kod njega, lik je profesor psihologije na Filozofskom :) Ja doso na ispit i sjebo se kad sam ga vidio!!!

To ti ja govorim, excentrik al pametan :) Ne ko ovaj gejson sisi boj :)
 
Član
triz, ako ti se vec svidja reci i posaljem ti ga gore upakovanog zajedno sa monster black dildom od 55cm :D:D:D
hahahahahaah :d
 
Član
tibor987 je napisao(la):
triz, ako ti se vec svidja reci i posaljem ti ga gore upakovanog zajedno sa monster black dildom od 55cm :D:D:D
hahahahahaah :d

Hvala, ali na mom supku pise EXIT ONLY :) Uostalom, ne mase on mojim kolima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top