Senzacija na dernek.ba

Senzacija na dernek.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gledajte pedera jebote sve...
http://www.dernek.ba/galerija/219519/2340827

dade mi jaran link na msnu,ja nisam mogao da vjerujem prvih 5 minuta... lik je najveca senzacija na derneku :D
 
Član
ma ovo je marino iz mostara ide momak u ekonomsku jao koji je to bolesnik u stikli i minjaku po gradu hoda al je za degeneka ali nema koristi ga udarat opet isti
 
Član
jel mogu nekoga zamoliti da zalijepi sliku ovdje. meni ne moze otvorit dernek, a bas bi volio vidjet tu budaletinu :D
 
Član
@ jaha BANOVAT?? jbt cim nesto protiv njega kazes po derneka glas digne mame im jbm ko ga god brani da mi nije branika zao pregazio bi ga nedje i gume spalio na njemu
 
Član
Ne kontam, je l ovaj lik ima oca, majku ? Pa jebo te da mi je poznanik zapalio bi ga, a ne da im je sin...
 
Član
i ja ovo danas dobi preko msn-a...ccc jesam se ismijo..pa koji je ovo debil...isamarat treba posteno
 
jooooooj, koja guza!!
hahahahahahahaha..
kakvo banovanje ba ljudi dragi. ovakve stvari me nasmiju do suza i pricinjavaju mi veselje kad ih vidim! bio takav jedan po tuzli paradirao prije nekoliko godina i svaki put samo se posteno nasmijali a nismo nista nazao o njemu mislili. cak smatramo da ih treba biti ovakvih malo vishe da se svijet veseli kad prodju ulicom!
:):):)
pustite ga ba, gledajmo sebe i nase perfektno hetero orijentacije.. iako sebe ipak smatram pomalo lezbo jer volim zenske..
:):)
 
Legend
hahahahahah jaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJ hahahahahahhahahah ajjjjjjj vidi ga jbo,,,................ hahaha
 
Član
dajte nek neko posta sliku ovdje ili nek digne na imageshack, hocemo renault 5 i ja da vidimo tu komediju...
kako vam nije zao??? vi se smijete, a mi nista... nismo mi krivi sto nam comp-ovi bojkotuju dernek.ba :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top