Senzacija na dernek.ba

Senzacija na dernek.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
freekvw1983 je napisao(la):
jooooooj, koja guza!!
hahahahahahahaha..
kakvo banovanje ba ljudi dragi. ovakve stvari me nasmiju do suza i pricinjavaju mi veselje kad ih vidim! bio takav jedan po tuzli paradirao prije nekoliko godina i svaki put samo se posteno nasmijali a nismo nista nazao o njemu mislili. cak smatramo da ih treba biti ovakvih malo vishe da se svijet veseli kad prodju ulicom!
:):):)
pustite ga ba, gledajmo sebe i nase perfektno hetero orijentacije.. iako sebe ipak smatram pomalo lezbo jer volim zenske..
:):)

Ima Tuzla jos jednog takvog...sigurno si cuo za Pekica :lol:, a dobro...ipak je ovaj sa derneka malo ekstremniji :D
 
SamiRX-8 je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
jooooooj, koja guza!!
hahahahahahahaha..
kakvo banovanje ba ljudi dragi. ovakve stvari me nasmiju do suza i pricinjavaju mi veselje kad ih vidim! bio takav jedan po tuzli paradirao prije nekoliko godina i svaki put samo se posteno nasmijali a nismo nista nazao o njemu mislili. cak smatramo da ih treba biti ovakvih malo vishe da se svijet veseli kad prodju ulicom!
:):):)
pustite ga ba, gledajmo sebe i nase perfektno hetero orijentacije.. iako sebe ipak smatram pomalo lezbo jer volim zenske..
:):)

Ima Tuzla jos jednog takvog...sigurno si cuo za Pekica :lol:, a dobro...ipak je ovaj sa derneka malo ekstremniji :D
svi ovdje znamo za Pekica, ali bio je jedan koji je hodao u cizmicama i minjaku.. majko draga! na njega me ovaj podsjeti. :)
 
Član
kakav je ovo konj od čoeka, pitali mi njega čime si se prvi put razdjevičio kaže on mrkvom mi u bandak pali hahahahahahaha maskota grada mostara
 
Član
emir_89 je napisao(la):
dajte nek neko posta sliku ovdje ili nek digne na imageshack, hocemo renault 5 i ja da vidimo tu komediju...
kako vam nije zao??? vi se smijete, a mi nista... nismo mi krivi sto nam comp-ovi bojkotuju dernek.ba :D

evo drug maksuz za tebe slike kad drugi nece da ti postave

87duzbd.jpg

85y2wk3.jpg

837bmaf.jpg

713x6x1.jpg

89gmn9x.jpg
 
Član
ako je transexualac.. onda mi ga zao.. prije nekoliko godina je jos bilo normalno po bolnicama, da ako se rodi dijete sa dva spola, roditelji smiju izabrati koji spol da ostane.. 99,9% ih se odlucivalo za sina.. iako je u prirodi tog jos malog dijeta vise djevojcica.. tako da te osobe imaju veliku borbu sa svojom psihom, sa svojom okolinom, sa svim.. neki, kao ova/j sa dernneka se pokaze kako jest.. zenstven.. neki se cijelog zivota kriju i pate.

kako je doslo doba, da se mogu vrsiti operacije, sa muskog na zensko i obrnuto.. tako je pomalo se promijenilo i po bolnicama stanjeda se bebe operisu. nego se ostavi dvospolno do 18te godine, tako da ta osoba onda sama odluci.. dali muski.. dali zenski zivot da vodi..
 
RCat je napisao(la):
ako je transexualac.. onda mi ga zao.. prije nekoliko godina je jos bilo normalno po bolnicama, da ako se rodi dijete sa dva spola, roditelji smiju izabrati koji spol da ostane.. 99,9% ih se odlucivalo za sina.. iako je u prirodi tog jos malog dijeta vise djevojcica.. tako da te osobe imaju veliku borbu sa svojom psihom, sa svojom okolinom, sa svim.. neki, kao ova/j sa dernneka se pokaze kako jest.. zenstven.. neki se cijelog zivota kriju i pate.

kako je doslo doba, da se mogu vrsiti operacije, sa muskog na zensko i obrnuto.. tako je pomalo se promijenilo i po bolnicama stanjeda se bebe operisu. nego se ostavi dvospolno do 18te godine, tako da ta osoba onda sama odluci.. dali muski.. dali zenski zivot da vodi..


shemale :lol:
 
Legend
Ma ima pored Pekica jos jedan, isto ovako ko debil hodo davno, ne mogu mu se sjetit imena sa Sjenjaka lik, i prije nekoliko godina je jednostavno nestao sa "scene" Ko ima sa Sjenjaka gore sjetice se sigurno. Hodo poderanih tola po gradu. Hjooj kak bi ime....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top