Selma Kovačević nestala u nabujaloj Bosni

Selma Kovačević nestala u nabujaloj Bosni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zao mi cure pravo,danas sam saznao da je manje-vise bila cudo od djeteta,aktivna u svim sferama zivota,aod nacelnika dobila kao neku diplomu za uspjeh,kojom moze bez tih nekih poreza firmu otvorit,nesto kad podsticaj:icon_sad:
i ovo se desi:icon_cry:
 
Član
adi svaka cast sto je skocio .... neznam ... imamo li mi kakav helikopter pa traziti sa visina gdje je vidljivost puno bolja i bilo bi brze ...kako se nemoze naci nijedan u pm
 
Član
Ma mislim da tu nema priče više,sad samo mogu naći tijelo,nažalost ali tako je :icon_cry:
 
Član
badboy je napisao(la):
adi svaka cast sto je skocio .... neznam ... imamo li mi kakav helikopter pa traziti sa visina gdje je vidljivost puno bolja i bilo bi brze ...kako se nemoze naci nijedan u pm

mutna voda,niss se ne vidi:icon_sad:
 
Član
kako sam cuo jutros,nezvanicno,tijelo je pronadjeno,na nekoj brani,ne znam detalje...mada,nije jos zvanicno
:icon_sad:
 
edoze je napisao(la):
kako sam cuo jutros,nezvanicno,tijelo je pronadjeno,na nekoj brani,ne znam detalje...mada,nije jos zvanicno
:icon_sad:

Peti dan potrage za Selmom Kovačević
Ronioci će biti uključeni kada padne nivo vode...
09.04.2009. 10:15

Već peti dan traje potraga za 17-godišnjom Selmom Kovačević, koja je nestala nakon pada u nabujalu Bosnu u Zenici.

Pripadnicima Profesionalne vatrogasne jedinice Zenica, Jedinice za podršku MUP-a ZDK, te Civilne zaštite Zenica, u potrazi za nestalom Selmom pomažu i rodbina, prijatelji i poznanici nestale djevojke, koji patroliraju područjem od mjesta nestanka do Nemile, na sjeveru zeničke općine. Nažalost, bezuspješno.

Jučer su nam zvaničnici koji su uključeni u potragu demantirali glasine da je pronađena patika nesretne djevojke, te dodali da su sve dosadašnje informacije o eventualnim tragovima samo na nivou glasina i špekulacija.


Sedamnaestogodišnja učenica Mješovite srednje škole okliznula se u subotu uvečer oko 19.45 sati na pješačkoj stazi na Kamberovića Polju i pala u rijeku Bosnu. Kako ističu u Štabu Civilne zaštite ZDK, potraga će biti nastavljena, ali šanse za pronalaženjem i angažmanom ronilaca bit će realne tek kad nivo Bosne opadne za najmanje 50 do 100 centimetara.


preuzeto sa dnevni avaz
 
Član
ja cuo da je jutros rano pronadjena...:icon_cry:
al izgleda da nije...nazalost...da je bar hoce pronaci,mogu mislit kako je njenim roditeljima:icon_cry:
 
BHT Ovisnik
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:stvarno tuga,josovaj klip,uvijek me tjera na plac,da je barem tjelo nac pa da se moze pokopat:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top