Selma Kovačević nestala u nabujaloj Bosni

Selma Kovačević nestala u nabujaloj Bosni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Večernji izlazak s društvom završio tragično...
04.04.2009. 22:58

kanalrij1.JPG


Sedamnaestogodišnja Selma Kovačević iz Zenice nestala je večeras u nabujaloj rijeci Bosni u centru Zenice. Kako saznajemo, ona je s društvom bila na Kamberovića polju, uz obalu rijeke, kada se okliznula i pala u Bosnu.

Prijatelji su je pokušali izvući, ali im to nije pošlo za rukom. U roku od samo nekoliko minuta u potrazi su im se pridružili policajci PU Zenica, Jedinice za podršku - specijalaca MUP-a ZDK i Profesionalne vatrogasne jedinice Zenica sa nekoliko ekipa i čamaca.

Oko 21,30 sati policajci i vatrogasci su potragu u vodi, čiji vodostaj je viši za metar od uobičajenog, obustavili uz obalu u naselju Kanal, na brani na rijeci Bosni, te prešli na promatranje korita, osvjetljavajući ga reflektorima.

Visok vodostaj, jak vjetar i mrak onemogućili su ih u potrazi, koja će, kako nam je rečeno, biti nastavljena već u jutarnjim satima.


Autor: A. Dž.
izvor.dnevniavaz.ba
 
bas zalost..al nemam ja iskustva s tim..al kako da padne u vodu.i da jednostavn tako nestane..jel to tolika struja virovi..kako se vec kaze:icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
Zalosno stvarno.mislim kako je mogla tako samo se okliznuti kakav je onda to prilaz ccc
mislim nebitno zao mi je,neznam dali ima ikakve nade za nju:icon_sad:
 
Član
ovih dana kisa pada,nivo vode se puno povecao...a na kamberovica polju,parovi,drustvo,imaju obicaj da sjede na obali,ono,polumrak,voda tece,romantika...samo su ovi sjeli preblizu,mozda je bilo klizavo...momak je skocio za njom,nije ju uspio izvuci :S
velika struja bila valjda :S
 
Član
Strašno,mlada djevojka..Ne ide mi u glavu da je prijatelji nisu uspjeli izvući odmah,ali haj ti znaj..
 
Član
n adam se da ce je pronaci,dosta mojih prijatelja je znaju,kazu da je extra cura bila,sve joj dobro islo,skola,trenirala ples valjda...:icon_sad:
 
Član
Godinama kontam zasto se debili ne sjete stavit ogradu. Eto sad cura se utopi, Bosna je i kad nije nabujala opasna u zenici, virova ima na par mjesta, i dosta ljudi se utopilo. Setalista sa obe strane a nigdje ograde nema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top