SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Legle felge i ljetne gume)

GTI TDI je napisao(la):
drug moj to ti je prosjek 5,9 litara, a okreni ga na trenutnu potrošnju pa ćeš vidjeti da nije baš tako, ode to hladno na 9-10 ako ga držiš na toj brzini, ipak 3.500 rpm na 170 km/h nije bezze

ovo je drug moj trenutno potrošnja, samo što sam ja malo pustio gas pa je zato ovakva potrošnja...a inače si upravu možda i više pokaže na ovoj brzini...al i to je dobro...
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Legle felge i ljetne gume)

Ja mjerio na svom prijasnjem toledu sa dijagnostikom,na 160km\h trosi 9.2 l trenutno.Sve u svemu odlican auto.
Ja ga prodo,zaj..ah se.:icon_sad:
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Legle felge i ljetne gume)

5.9 litara na 170 km/h:lol::lol::lol:
koliko ti troši u petoj na 70 km/h? 0.9 litara?

vozi ga na 200 km/h i pusti gas,kompjuter će ti pokazati 0.0 litara na 100 kilometara.Voziš se cijeli život đabe(uz uvjet da nema gravitacije,otpora zraka i trenja između guma):D
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Legle felge i ljetne gume)

ZELA GTI je napisao(la):
5.9 litara na 170 km/h:lol::lol::lol:
koliko ti troši u petoj na 70 km/h? 0.9 litara?

vozi ga na 200 km/h i pusti gas,kompjuter će ti pokazati 0.0 litara na 100 kilometara.Voziš se cijeli život đabe(uz uvjet da nema gravitacije,otpora zraka i trenja između guma):D
sta sve covjek nece cut i vidjeti,cuj 5,9l ili je mozda 59l:icon_question::lol::123:
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Legle felge i ljetne gume)

čitaj te ljudi sve postove...piše vam sve...samo trebate čitat, ne trebate pametovat pogotovo ti Zela...vidš da se malo zaj*ajemo...vjerovatno zela nisi ni dokučio 170km/h...vjerovatno se voziš 70km/h pa sve znaš...koliko god da troši ide ko nevrijeme, taman da troši 50l...meni to nije bitno...sve je ovo mala šala...
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Legle felge i ljetne gume)

E heb ga sada,napišeš glupost pa onda kažeš malo se zezamo:icon_confused:
Nemoj da se ljutiš;)

Zašto igraš na kartu moga auta i moje brzine kada vozim mnogo brže auto po svim standardima?
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Legle felge i ljetne gume)

ZELA GTI je napisao(la):
E heb ga sada,napišeš glupost pa onda kažeš malo se zezamo:icon_confused:
Nemoj da se ljutiš;)

Zašto igraš na kartu moga auta i moje brzine kada vozim mnogo brže auto po svim standardima?

samo hoću da ti kažem, da nisam tip koji ne zna, znam mnogo mnogo o autima, i radim u najjačoj firmi autodijelova u BiH, i to stvarno volim...tako da ja ne mogu ni pomisliti da bilo koje auto može na 170km/h da troši 5-6 litara...tako da je ipak ovo šala i nema ljutnje...i vjerujem ja da ti brzo voziš čim si se ovdje prijavio...;)
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

boli te sad k... imas auto s distancerima..haja:cool:
samo mi nesto visok treba ga zakucati do poda:)
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

drug, svidja mi se kako radis, bitno je da je sve ispravno 100%
izgled poslije, fino ovi tdi-evi od 130 konjica vuku, jedino mi se ne svidja sto
nece preko 4000 obrtaja :cool:
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

AnDel je napisao(la):
boli te sad k... imas auto s distancerima..haja:cool:
samo mi nesto visok treba ga zakucati do poda:)

spušten je on fabrički...nego dvorište malo nizbrdo ide pa izgleda malo visok...ionako zakačam...:)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug, svidja mi se kako radis, bitno je da je sve ispravno 100%
izgled poslije, fino ovi tdi-evi od 130 konjica vuku, jedino mi se ne svidja sto
nece preko 4000 obrtaja :cool:

znam da nemože, mada ga ja nekad zavrtim do 4500, al rijetko...ide fino...a ja sam trudim oko njega koliko finansijski i vremenski mogu stići...pa mi bude još draže kada neko to primjeti kao što si ti...hvala ti stari....
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

pametno radis,svidja mi se;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top