SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SEAT TOLEDO 1.9TDI

SNAGA: SERIJSKA 81KW(110 KS)+CHIP FAST TUNING ECOblue+KN FILTER = 96KW(130KS)

PAKET OPREME: SPORT (KOŽA,KLIMA,BI XENON, 4xEL.STAKLA+EL.RETROVIZORI SA PREKLAPANJEM, 16" MSW(OZ) FELGE, BOARD KOMPJUTER, SERIJSKI MALO SPUŠTEN....)

MUZIKA: SVE JE PIONEER, DVD PLAYER AVH-P5900DVD+APPLE IPOD, 2xSUBWOOFER TS-W307D4, 2xAMPLIFIER GM-7300M, U SVIM VRATIMA TS-C171PRS, KONDENZATOR DLS I MNOGO SKUPIH KABLOVA...












To je raja što se tiče vanjskog izgleda, a onda idemo malo na unutrašnjost...
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Care odlican toledo... ;) steta samo sto nema dig.klimu kad ima vec dobru opremu....
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

odlican toledo,dobro ocuvan :cool:,moje misljenje felge vece i bez crne boje na njima nekako ga bas zatvori ;)
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

dellas je napisao(la):
Care odlican toledo... ;) steta samo sto nema dig.klimu kad ima vec dobru opremu....

Znam stari da je bed što nema digitalnu klimu...ja sam tražio da sve ovo ima al nisam mogao utrefiti dig. klimu...možda je taj prije mene uzeo kožu a nije htio dig.klimu, ko ćega znat...uglavnom hvala stari...

goran je napisao(la):
odlican toledo,dobro ocuvan :cool:,moje misljenje felge vece i bez crne boje na njima nekako ga bas zatvori ;)

A šta kažeš na ovaj bratov Leon, samo ga malo treba spustiti...



 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

A evo sad malo slika unutrašnjosti....








Evo malo neurednog gepeka, al poradit će se i na tom, ako neko ima ideju nek predloži...
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Ovo su stvarno lijepa auta i Toledo i Leon, posebno mi se kod Toleda svidja unutrasnjost, bas sexy:cool:
Medjutim, ove felge na Toledu i nisu bas najbolji izbor, zatvaraju ga, da je auto bijele ili svijetlo-sive boje, dobro bi izgledalo ovako i ne bas.
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

dobri seati ;),bas sto kazes leon mora dole previsok je bas ;)
 

IGY

Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

odlicni su
samo de taj gepek malo sredi, razlicite kutije to me bode u oci pravo
ostalo sve super, leon malo u pod i mjera
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

svidja mi se pravo ..auto je xtra

a nesto mi malo ks ..sa chipom i kn om :D;)
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

e druze oba auta su extra nemam reci osim za leona koji bi trebo po meni malo u pod a vidim da se i vecina kaze da bi trebo malo u pod fele su dobre ali jbg druze na leonu su mnoge ljepse :cool::cool:
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Sanjo sta da ti kazem uvjek si znao sta da vozis :D


Toledo je prejak meni naj gotivnije sredjeno auto u gradu :D


a Astra je bila jedom rijecu ubica xD


svaka cast :123::123::123:
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Astra_zlo je napisao(la):
e druze oba auta su extra nemam reci osim za leona koji bi trebo po meni malo u pod a vidim da se i vecina kaze da bi trebo malo u pod fele su dobre ali jbg druze na leonu su mnoge ljepse :cool::cool:

Druže samo jedno da ti kažem...leon je više pogodniji za nabrijavanje, a toledo je ipak limuzina i želim da ostane na tom nivou...i meni su daleko ljepše felne na leonu, ali obojica smo kupovali nove i mogli smo birati šta da uzmemo i eto moj je izbor pao na ove koje jesu...

riza je napisao(la):
svidja mi se pravo ..auto je xtra

a nesto mi malo ks ..sa chipom i kn om :D;)

pa ovo ti je najslabiji chip, znači bio je i onaj što ide na 140ks i više, pa nisam ja htio, kontam da ne pretjeram, mislim nisam ga novog uzeo pa da znam na čemu sam....

IGY je napisao(la):
odlicni su
samo de taj gepek malo sredi, razlicite kutije to me bode u oci pravo
ostalo sve super, leon malo u pod i mjera

Znam da mi je loš gepek, nemam vremena baš imam još tu nekih radova...al poslušat ću te čim prije...:)

DaBu je napisao(la):
Sanjo sta da ti kazem uvjek si znao sta da vozis :D


Toledo je prejak meni naj gotivnije sredjeno auto u gradu :D


a Astra je bila jedom rijecu ubica xD


svaka cast :123::123::123:

Astra je puška koju ne mogu da prežalim nikako, sad bi je ponovo kupio sam da je imam za nabrijavanje...ne smijem je ni pokazati ovdje...:)
Znaš kako je žena,djete mora auto biti kulturno, ipak i zena ga vozi...:)
Hvala stari , a vama driver svima kojima se moj toledo svidja...bit će tu još radova malo na styling-u....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top