SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

dobar tole komsija...a i onaj lavic je ljep sam od sebe jos one felge...prelijepi autici...
i meni se svidja ona koze ja sam je sebi kontao u istoj boji raditi al slabo ko nabavlja onako tamnu crvenu,svi nekako svijetlu,drecavu za moj ukus rade....pozdrav
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Pa onda ide mazanje kože....





a onda se malo istjera scooter...









bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar leon, ukusno sređen:cool: a nek
si ga okupao, zaslužio je poslije ove zime;)

kupa se on zimi često, al u OMV-ovim praonicama sa podnim pranjem...najbolji lijek zimi....
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

dobar NRG ;) vidim montirao si rezonantni auspuh,a ni Seat nije los :icon_smile:
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Stilo je napisao(la):
dobar NRG ;) vidim montirao si rezonantni auspuh,a ni Seat nije los :icon_smile:

nrg je puška prava....ima kit top performance, auspuh leo vince, malosi multivar 2000,filter malosi red sponge, xenon, gume sava mc 29, i sve to da ne tušim više daje rezultat od 110km/h i ubrzanje do 100km/h za nekih 8-10s, zavisi kakvo je vrijeme napolju...eto ako koga šta interesuje oko nabrijavanja skutera neka se javi, ima te robe za nabrijavanje...pozzz
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

auto ti je super, vidim ima dobru opremu.... muzika je tu :icon_smile: sve najbolje u daljim radovima
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Dobar Seat ali i NRG je VRH :cool:

Jel ti prodajes sportske dijelove za skutere ili ?
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Amel SF2 je napisao(la):
Dobar Seat ali i NRG je VRH :cool:

Jel ti prodajes sportske dijelove za skutere ili ?

Ne ljutiš se ti na mene???

Ma prodajem, nemam na stanju ništa, ali mogu nabaviti šta god poželiš....a možeš ih u motorexu u bihaću preuzeti, ako znaš gdje je to....
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

SEATTOLEDO je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
dobar NRG ;) vidim montirao si rezonantni auspuh,a ni Seat nije los :icon_smile:

nrg je puška prava....ima kit top performance, auspuh leo vince, malosi multivar 2000,filter malosi red sponge, xenon, gume sava mc 29, i sve to da ne tušim više daje rezultat od 110km/h i ubrzanje do 100km/h za nekih 8-10s, zavisi kakvo je vrijeme napolju...eto ako koga šta interesuje oko nabrijavanja skutera neka se javi, ima te robe za nabrijavanje...pozzz

dobro si ga ti nabrijao :D ma skuter je zakon ljeti nema guzve za tebe,nerviranja sa parkingom a kad ugrije samo gas :icon_biggrin:
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

SEATTOLEDO

Ma sto bi se ljutio :icon_smile:

Ma znam gdje je Motorex u Bihacu ima ih 2 ili 3 ovdje...

Znaci ovo me interesuje koliko dodje za Peugeut Speedfight 2 LC (vodeno hladjenje) 2006 god.

-Auspuh LeoVince ZX chrom
-Variomat MALOSSI Multivar 2000
-Remen POLINI Kevlar
-Set federa zeleno/zuti malossi
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

druze sve pohvale sa toleda a i za leona,,gdje si kupio farove za toleda?
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

nesobrzi je napisao(la):
druze sve pohvale sa toleda a i za leona,,gdje si kupio farove za toleda?

Kupio u Zagrebu u GABREK TUNNING-u...500,00km prije 2 godine, nadam se da je to sad jeftinije...ipak je to zagreb i oni to tada imali po toj cijeni meni su kupovalo tada, a mislim ipak da se to sada može naći dosta jeftinije...
 
RE: SEAT TOLEDO 1.9TDI SPORT

Amel SF2 je napisao(la):
SEATTOLEDO

Ma sto bi se ljutio :icon_smile:

Ma znam gdje je Motorex u Bihacu ima ih 2 ili 3 ovdje...

Znaci ovo me interesuje koliko dodje za Peugeut Speedfight 2 LC (vodeno hladjenje) 2006 god.

-Auspuh LeoVince ZX chrom
-Variomat MALOSSI Multivar 2000
-Remen POLINI Kevlar
-Set federa zeleno/zuti malossi

imaš cijene u PM...ako se odlučiš javi se....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top