SEAT LEON FR TDI

SEAT LEON FR TDI

Član
2l58qf.jpg


Evo danas stigao i set zaciscenje K&N filtera :) pa cemo fino po upustvu da sjednem i ocistim,nauljim,namastim :) heheh
 
Član
dobar auto, cak ni te diode nisu lose,mozda da su na boljem mjestu postavljene

mislim da su to ovakve felge http://www.pik.ba/artikal/6450082/felge-18-5-x-100/
pa ako koga zanimaju eto :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
Lijep seat svaka cast ;)

Samo su diode visak

iskreno morao sam ti odgovoriti na ovo,vise sam na otvorenoj cesti omer je 70% otvorena 30% grad tako da vjeruj da se isplate staviti jer upola manje trosim xenone,a do sad ni po Srbiji ni po Hrvatskoj sa njima tj samo sa upaljenim diodama nisam imao problema... :cool: a hvala za Leona


Little Dragon je napisao(la):
hocu i ja dobit jedno ciscenje komsija :D

moze al zajedno da ribamo :)



.nOKe je napisao(la):
al su felge mjera sad :)

MOGU IZGURAT OVU SEZONU A IDUCU IDU NA PJESKARENJE I IDE BOJA DA VALJA HEHEHEHEH
 
Član
pozz
Naime imam od prije dvije godine ugradjene bi-xenon projektore /sociva/ i sad je vec pocelo da xenon sijalica daje svoje... kad sam krenuo da zamjenim nisam ni slutio na sta cu naletiti... pa sam krenuo redom... H7 mi neodgovaraal nikako,uzeo sam H1 i one dijelove tj repove koje ima sam obrusio i prilagodio ovoj sijalici koju sam izvadio iz sociva al opet nije to to... puuuno slabija svijetlost i negdje baca nebu pod oblake... evo i slike ako ko ima tj nadje ovakve xenon sijalice 6000k nek mi se javi molim Vas hitno mi je trebam na put al kako cu ni sam ne znam.. evo par slika od sijalice i kutija

http://www.servimg.com/image_preview.php?i=525&u=11951993
http://www.servimg.com/image_preview.php?i=525&u=11951993
 
Član
Pozdrav,
Imam nekoliko pitanja za postaviti i molim Vas za savjet:

1. Od momenta kupovine Leona bila mi je upaljena žuta lampica koja valjda signalizira određene probleme sa motorom,
2. Nakon nekoliko dana odlazaka kod mehaničara i auto električara, ovaj drugi ustanovi da je problem u EGR ventilu i da bi se trebao mjenjati,
3. S obzirom da troškove navedenog problema snosi prodavac, koji me zbog toga šalje kod svog majstora, naravno kako bi ga što manje koštalo, mehaničar ide kraćim i bezbolnijim rješenjem za džep svog prijatelja. Odlučio je da u crevo koje ide do EGR ventila stavi kuglicu i na taj način ga blokira, da bi ga zatim i na dijagnostici poništio.
4. Pošto je mehaničar to odradio, ja sam se uredno dovezao do kuće i naravno lampica je bila off. Međutim, nakon izvjesnog vremena startujem motor i krenem, kad ono ponovo žuta lampica. :mad:

Moje glavno pitanje bi bilo sledeće:

U nedjelju trebam do Neuma na odmor pa me interesuje da li navedeni problem može štetno uticati na mog ljubimca i naravno moj džep?:confused:

Mehaničar je rekao: "Samo gas, kada se vratiš mijenjaćemo EGR ventil".

Oprostite ako sam na pogrešno mjesto izložio svoju problematiku, ali nemojte mi uzeti za zlo jer sam se tek "rodio" na ovom forumu. ;)

LP
 
Član
Malo si fulio mjesto posta al ne bitno kad vec vlasnik teme nista ne pise nek si mu bar ti skinuo prasinu
sto se tice tvog problema samo gas i ne sikiraj se pa kad se vratis rjesavaj problem ako je tacna ta dijagnoza i ako je egr problem
 
Top