SEAT LEON FR TDI

SEAT LEON FR TDI

Član
.nOKe je napisao(la):
evo hin, od 170€ pa gore :)
http://www.ebay.de/itm/TA-TUNINGART-Gewindefahrwerk-VW-GOLF-4-BORA-1J-SEAT-LEON-TOLEDO-1M-2WD-/380529049203?pt=DE_Autoteile&fits=Model%3ALeon&hash=item58994c7e73

http://www.ebay.de/itm/JOM-Gewindefahrwerk-Fahrwerk-Audi-A3-8L-Seat-Leon-1M-Skoda-Octavia-1U-/290793829035?pt=DE_Autoteile&hash=item43b4a9b2ab#ht_3790wt_1139

to mi radi... hehehe samo sto sam ti vec rekao vrlo brzo ce nam propiskiti,vec probano jbg :icon_mad: naravno radi nasih cesta...

zato uzeti ovo i miran 50mm dole i deri misko :)

EIBACH Sportline Federn 50mm SEAT Leon 1P ab 2000 >1040kg
2mdmrfa.jpg
 
Legend
Citam i kontrolisem ovog nOketa pa ne stignem ni pohvaliti auto... :lol:

Lijep primjekar... ;) sa srecom... ;)
 
Član
extra auto svaka cast na izboru znam sta vozis:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: samo druze nesto da te pitam jesi gledao da auto nije puno bilo udareno ili nesto da nije ok posto mi ovaj airbag na volane neodgovara kao sto je u fr-a top sport-a, airbag je od obicnog leona :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Gledao sam to sto se tice airbaga tj volana ima nekih serija tj opreme u kojoj dolaze ovi volani,a kod nekih tipa Noketovog oni uzi trokraki...sto kako ne znam,ja npr nemam nikako predvidjenu pepeljeru u autu,dok u 4x4 tj Noketovoj uzimam njega za primjer jer smo bas ja i on uppredjivali ima pepeljara..i jos puno puno razlika...
 
Član
druze ja sam imao prije auto kao kod noketa 4x4 a sad imam top sporta ili fr svedno kako hoces, pa ti nemas pepeljaru jer imas dvd dual din ,i ja sam prije pepeljaru imao ali sad nemam jer sam isto postavio dvd nema mjesto za pepeljaru,ali nemoj misliti auto ti je ok ali pogledaj po netu da nijegnog leona fr-a sa tim airgabom to imaju samo 1.4 benzin i neznam sad za 1.6 i mislim 1.9 90ks ali ok ako ti se auto ponasa ok ne bitan airbag ;););););)
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
druze ja sam imao prije auto kao kod noketa 4x4 a sad imam top sporta ili fr svedno kako hoces, pa ti nemas pepeljaru jer imas dvd dual din ,i ja sam prije pepeljaru imao ali sad nemam jer sam isto postavio dvd nema mjesto za pepeljaru,ali nemoj misliti auto ti je ok ali pogledaj po netu da nijegnog leona fr-a sa tim airgabom to imaju samo 1.4 benzin i neznam sad za 1.6 i mislim 1.9 90ks ali ok ako ti se auto ponasa ok ne bitan airbag ;););););)

hvala na savjetu a to si u pravu... volan volan.. a evo ujedno pondua ako ko ima volan od top sporta na pradju nek se javi :) :cool:

asmir sa je napisao(la):
Zovi na tu kafu,ili taksi :D
Nije los Leon,samo neemoj neki italian job krov kao na puntu i tako to :lol::123:

evo zovem :) nije frka :D
 
Član
_FreaK je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
druze ja sam imao prije auto kao kod noketa 4x4 a sad imam top sporta ili fr svedno kako hoces, pa ti nemas pepeljaru jer imas dvd dual din ,i ja sam prije pepeljaru imao ali sad nemam jer sam isto postavio dvd nema mjesto za pepeljaru,ali nemoj misliti auto ti je ok ali pogledaj po netu da nijegnog leona fr-a sa tim airgabom to imaju samo 1.4 benzin i neznam sad za 1.6 i mislim 1.9 90ks ali ok ako ti se auto ponasa ok ne bitan airbag ;););););)

hvala na savjetu a to si u pravu... volan volan.. a evo ujedno pondua ako ko ima volan od top sporta na pradju nek se javi :) :cool:

asmir sa je napisao(la):
Zovi na tu kafu,ili taksi :D
Nije los Leon,samo neemoj neki italian job krov kao na puntu i tako to :lol::123:

evo zovem :) nije frka :D


mislio sam druze samo na airbag ti imas volan od top sporta ali airbag ne ;););)
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
_FreaK je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
druze ja sam imao prije auto kao kod noketa 4x4 a sad imam top sporta ili fr svedno kako hoces, pa ti nemas pepeljaru jer imas dvd dual din ,i ja sam prije pepeljaru imao ali sad nemam jer sam isto postavio dvd nema mjesto za pepeljaru,ali nemoj misliti auto ti je ok ali pogledaj po netu da nijegnog leona fr-a sa tim airgabom to imaju samo 1.4 benzin i neznam sad za 1.6 i mislim 1.9 90ks ali ok ako ti se auto ponasa ok ne bitan airbag ;););););)

hvala na savjetu a to si u pravu... volan volan.. a evo ujedno pondua ako ko ima volan od top sporta na pradju nek se javi :) :cool:

asmir sa je napisao(la):
Zovi na tu kafu,ili taksi :D
Nije los Leon,samo neemoj neki italian job krov kao na puntu i tako to :lol::123:

evo zovem :) nije frka :D


mislio sam druze samo na airbag ti imas volan od top sporta ali airbag ne ;););)



a razumjeli smo se.. :) ako gdje naletis na Airbag zovi slobodno tj kupuj heheh dajem lovu :)
 
Legend
Samo bracuka otkuhaj dobro ovaj panel pa ga postavi na auto oci moje lijepe :)
a volan cemo naci, jedan dan se zaletimo do kiseljaka i nadjemo ga ;)
 
Top