SEAT LEON FR TDI

SEAT LEON FR TDI

Član
edoze je napisao(la):
ako je ovo onaj sto se po zenici vozao, super si auto nabavio;)

i onaj sto je ostao u zenici je mrak svegami, gledao sam ga skoro, bude dole parkiran kod zekinog audija ispred stadiona. Nisam siguran jel ono 4x4, ali je FR, i premocan je
 
Član
ArminM je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ako je ovo onaj sto se po zenici vozao, super si auto nabavio;)

i onaj sto je ostao u zenici je mrak svegami, gledao sam ga skoro, bude dole parkiran kod zekinog audija ispred stadiona. Nisam siguran jel ono 4x4, ali je FR, i premocan je

nije to taj seat, proslo ljeto se ovaj vozao po zenici 99%
onaj kod stadiona je isto super, ne vidjam ga par dana, al ima seljakluka, tipa onih lampica po pragovima i naprijed na braniku, lice na perace farova, i slicnih gluposti... pola sata posla za pocupat i super autic:D
 
Član
edoze je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ako je ovo onaj sto se po zenici vozao, super si auto nabavio;)

i onaj sto je ostao u zenici je mrak svegami, gledao sam ga skoro, bude dole parkiran kod zekinog audija ispred stadiona. Nisam siguran jel ono 4x4, ali je FR, i premocan je

nije to taj seat, proslo ljeto se ovaj vozao po zenici 99%
onaj kod stadiona je isto super, ne vidjam ga par dana, al ima seljakluka, tipa onih lampica po pragovima i naprijed na braniku, lice na perace farova, i slicnih gluposti... pola sata posla za pocupat i super autic:D

da hoce spustit cijenu ja bi ga uzeo,al et
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Prelijep je ,prelijep,nediraj nista :icon_biggrin:

hvala to je to ;)


.nOKe je napisao(la):
Odlican auto, sta da ti kazem, vozio sam se u njemu, jako dobro ocuvan, dosta zanimjive opreme u njemu ima..
Cuvaj ga ;)

u istim smo Go...ma hahahah :) hvala takodjer :cool: mozemo na ljeto jedan mali photo uraditi negdje with the same cars :lol:

edoze je napisao(la):
ako je ovo onaj sto se po zenici vozao, super si auto nabavio;)

da to je taj :) iz Zenice :) :icon_smile: momak od kojeg sam ga uzeo ne da ga je cuvao,nego se ponasao prema njemu kao da mu je neznam ti ni ja sta... :) prosto nevjerovatno :cool:

IGY je napisao(la):
kakvo smece :lol:

nek je sa srecom :cool::cool::cool:

eh ti mi reci,a i ti si do neki dan vozao Seju hehehehe nego sta zena ucini od muskarca pa to je... ;)

OggyBoy je napisao(la):
Kol'ko se meni ovaj Sejo sviđa, to je nevjerovatno.:cool:

hvala hvala :) odlicna linija sto jest jest ;)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Dobar Sejo vidjao sam te po gradu , predobro je ocuvan bgm :cool: Nek' je sa srecom i nastavi ga paziti :cool: :cool:

hvala :cool:

boki__ je napisao(la):

druzit cemo se heheheh :) seat team of BiH al nas ima sve smo mnogobrojniji hehehe

Evo ga stigle su i opruge Eibach W/W za ljetni SetUp heheh :) mislim da ce to na ljeto biti pun pogodak :cool: idemo jedno 3 cm dole sasvim dovoljno s obzirom da je vec faricki sasvim solidno spusten :)

evo i par slikica

10pt8ih.jpg


r0z3g9.jpg
2sbwvgo.jpg
 
Legend
_FreaK je napisao(la):
druzit cemo se heheheh :) seat team of BiH al nas ima sve smo mnogobrojniji hehehe

Evo ga stigle su i opruge Eibach W/W za ljetni SetUp heheh :) mislim da ce to na ljeto biti pun pogodak :cool: idemo jedno 3 cm dole sasvim dovoljno s obzirom da je vec faricki sasvim solidno spusten :)

evo i par slikica

10pt8ih.jpg


r0z3g9.jpg
2sbwvgo.jpg




to ti kazem, pravimo seat club nema druge :))
Bit ce uskoro jos jedan FR u gradu, bit ce slika ugl :p
Sto se opruga tice, kod mene su iste na autu, sad smo tek u istim govnima :D
 
Top