Seat Ibiza...

Seat Ibiza...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam prezadovoljan jest da sam trazio one parabol al i ove su vrh...tanki krakovi,ma ekstra;)
 
Član
zujalica prava...:D sto se mene tice ja bi samo ove lajsne u boju auta... furka kad su stock branici a pod haubom zvijer... derati one budale po gradu sto stavi body kit na dizela i misli dobio konja s njima pa hoce da se trka... ;)
 
Član
ha jooj ma ima budala koliko hoce samo nesto turiraju pun gas vamo tamo...ja samo gospodski proletim i mahnem :123::lol:
a razmisljao sam o farbanju lajsni ,pa sam radio i photoshop..pa mi i nije nekako...al nisam odustao od toga,ako auto ostane kod mene duze vrijeme(cisto sumljam)farbacemo;);)[/b]
 
Član
evevo juce sam se malo potrudio da operem auto bas kako treba,i feluge sam sa kiselinom prao i ekstra su ispale...u odnosu kakve su bile...








 
Član
evo malo da osvjezim temu...Ove 17-ke sa zadnih slika sam prodao....otisle u travnik na golf 4,a stigle nove fele isto 17-ke....evo slika kakve su bile i kakve su sad...malo su losije slike,los telefonski snimak,al bice bolje...




















ovdje sam se malo salio naslonio ga na trotoar...al bi osasno izgledaooo auuuu


Inace fele su na prodaju cijena je 600km sa ekstra dobrim gumama 205 40 zr17 2 gume su pireli 2 su danlop...2008 godina
 
Član
dobre fele, zanimljive, dobro izgledaju u crnoj varijanti, na sivo auto mislim da je leglo momacki:cool:
 
Član
ekstra su sjele,bas mi se svidjaju,em jos trebam da odradim i retrovizore u crno i farove zatamljujem...i onda ce tek biti jebanje mame :D ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top