Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
igy , kad je to gewindanje i ljetni setup ? jedva cekam da to vidim...e da , neka te neko uslika sa smile-om na faci hehehe

a weitec...proizvod KW-a , + novo je novo,samo fino odrzavaj navoj preko sljedece zime i dugo ce biti aBd
 
Član
Prelistao svaku stranicu hehe ibizica presavresna svaka cast samo dalje tako nastavi . Sretno u daljnim radovima;)
 
Član
sve je super igy, samo moram ti reci da si se grdno zaj*o: narucio gewinde za seata, a vozis opela :( hahaha :D kad postavljas to
 
uh svaka cast!
sretno s podvozjem, a mogu ti rec da su felge ekstra ispale..
s ovom kombinacijom boja si taman vratio ono sto si izgubio kad si ih tek postavio.. sklad od prednjeg do zadnjeg branika..
svaka cast
 
Član
Brate moj , max respect, mogu misliti koliko si Happy zbog Gewindi
peace2.gif
 
Član
Hej danas ja u B potoku kad neka iiza na svica tablama cini mi se i u njoj onaj njen SEAT ABF cini mi se,i pitam za tebe koliko motor?,kad on kaze dao bi je komplet za 1500KM ono dobra na oko;)
 

IGY

Član
@ DJ_M4rko hvala, i svaka cast sto si imao strpljenja listati onolike stranice :cool:

@ Sporting, svaku noc ih pogledam prije spavanja, nadam se da ce ubrzo na auto :D

@ Astra nisma ja kriv sto imamo nepismene sluzbenike pa pisu upozorenja na opel :lol:

@ silverstar kad sam vidio da sam se zaj*ao, a nisam uspio ih prodati za neku normalnu sumu a posto su nove nisam ih imao namjeru dati ispod cijene napravio sam ovo, i sad je opet pun pogodak :cool:

@ Dottore hvala, ma joj sreci kraja nema samo jos da osjetim u krivinama kako to lezi :D:D:D

@ TDi Power Online sad za sad nemam vise ni za kifle :D:D:D sto ne znaci da nekad nece se i motor zamjeniti tako da vise nista ne bude serisko na njoj, osim stopki jer nema nista da valja :cool:

hvala svima za nagradu bice ljepih fotki cim se zgewindam :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top