Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ne znam ni ja sam, poslije te slike ima jos par slika i jedna novitet ali sta se desava samo Deyo zna
 
nema sjikica...pojeja maca...a ni postova...pojeja i jih maca maja....

vidim sad samo par zadnjih postova....deyo,hod ovo nariktaj cojku....kad je vec ove First/Austrija zvucnike ubacio,nek makar narod vidi...
neznam dal sam pisao al dobra ti ibiza pravo majstore...bar ono sto sam uspio vidjeti...nemjenjaj one felge,dobro stoje na bijeloj boji,samo ih malo zategni stavi uze gume...pozdrav bradonja
 

IGY

Član
necu felge mjenjati, i idu uze gume i drugi dizajn boje na njima :D

sad moze, kakav Deyo opravio ja sam :lol:
 
ako si kontao da radis nesto na dizajnu felgi...moj ti je prijedlog ovako nesto,hebes hrom,hebes mattcrno,hebes kojekakve crvene linije ala GTI...ovo je hit majke mi...
0a3bbb80.jpg

a5d6d165.jpg

samo sto bi tebi preporucio da navratis kod druga zmaicha i nek ti uradi svijetloplavo ili crno na bijelim ili matt bijelim felgama....ima da se fenzioneri okrecu za ibizom...hehehe ;)
bio bi prvi sa ovakvim felgama,mozes patentirati... :lol:
 
hehehe...izbrisi samo zadnji post moj...hehehe vidi sa moderatorima(to su oni sa crvenim nadpisom) :lol:
ja sam kontao ovo uradito ali nebi da diram nove felge,prije bi ih prodao i kupio sebi kakve 18-ke i ostalo bi mi para da i njih farbam...hehehe... :icon_smile:
 

JD.

Član
nisi valjda narucio Weitec ono smece od gewindi ? :cool::cool::cool:

a difuzor ce bit mjera kad se upasuje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top