Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo nema smisla ,s tim weitec-om si pao jako nisko....a vidim i da su ti felge preblijedile od stida.... ;-)
ma klasa za sebe,rijetko ovako lijepa ibiza... malo dajes kontrast svom seat-u,ti crn on bijel,ti visok on skrozzzzzz nizak....a izgleda da si ti i tih a on je jako glasan.....
hehe...
 

IGY

Član
slike sutra, dok fino poslikam
ali zato su utisciiiiiiii
ono
j*e da slomi kaj da ti velim, sam si vidio :D:D:D
 

IGY

Član
hehe Bekse lud si
al eto gledajuci ovu sliku, i auto kako je sad meni se vidi mozda 2 cm vise guma, tj usla je malo pod blatobran i naprijed i nazad :cool:
alu brush je do jaja
 
Član
znaci grme gewinde Igy,jos samo slikice da vidimo kako lezi,a za Beksov air brush,niss nego goni auto zmayichu na tretman :D:D:D
 
Član
nisam pratio temu, ali prelijepo izgleda... Jedno od rijetkih manjih auta kojem bijela boja stoji... obično većim limuzinama dobro stoji bijela boja, ali ibiza je :cool: svaka čast, "napravio" čovjek sebi auto!!!
 
Legend
ma svaka cast igy , ljepotan tek sad dobija Čehru :D

a da iskoristis to resto navoja,...steta da propada....stavi 15-ke sa niskim profilom heheh,salim se odlicno je ovako

BTW koja visina/profil gume ti je sad ,i koja je sirina felge 7....8....J ?
 

IGY

Član
Enese felge su 7 J ET 38, nazad 2 cm distnceri, prednje gume 205 45 16 zadnje 215 40 16 koje hocu da mjenjam da budu ko prednje jer su mi debele
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top