Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Imam jednu zamjerku promjeni avatar:lol: A auto ja za casopisa german style,svaka cast i sve najbolje.
Kako vrijeme leti ko da sam te juce upoznao sa sivom dvojkom na meetu;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Lele!!Ja mislim da stvarno nema dalje!SVAKA CAST MAJSTORE!!!!!!!;);)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Auto je fakat predobro ispalo. nadam se samo da ce ubrzo i enterijer biti gotov.
al polahko, kad si uspio sve ovo uraditi, bit ce para i za te preostale poslove.
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

huh da krenem opet malo redom, koga sam izostavio u citatima hvala na komentu ovim putem, puno je da bi sve citirao
hvala, hvala, hvala

pioneer_09 je napisao(la):
premocno je ispala :cool: vidim da su ti vec trazili da nam postavis koju sliku rezolucije 1024 x ...
malo za wallpapera :D:D heh

bice slike veceras cim dodzem na posao tamo su mi slike, dobio sam vec brdo PM sa tim zahtjevima:cool:

trizex je napisao(la):
Svaka cast, sto jest jest. Rad takodjer izgleda vrhnuski, cestitke majstoru. Samo trebas ipak 17" :p i jedno zakucavanje :D

ma kakve 17-ke ne mogu stati vidio si nkead ranije na slikama

Luka01 je napisao(la):
Uff stvarno nisam ni mogao pretpostaviti da ovako dobro moze ispasti.....Svaka cast prelijepo je auto....po mom misljenju jos samo sjedista u koznu crno bijelu kombinaciju,ali u svakom slucaju vrh je.....:cool:

bice sjedista crna sa bijelim koncem prosivena;)

Oggy je napisao(la):
aaaa..prelijepo auto,svaka cast..cast je poznavati te...vlasnika najljepse ibize u evropi, bicu skroman ;) joj ja danas bio u interexu oko 14h, samo nemoj reći da si i ti bio tada, a ja nisam vidio ibizu..da se odmah ranim ako je tako...

zakasnio sam, trebao sam dovci ali nismo stigli sve na vrijeme sklopiti, stigao oko 3 i nije nikoga bilo JD se vratio da zrakne ibizu



nodiash je napisao(la):
buraz ovo je za jednog respecta...s ukusom i kulturno dotjerano...vrlo vrlo lijepo...nemas za sad potrebe dirat sta dalje...uzivaj u njoj...sipaj i vozi:icon_biggrin:....svaka cast jos jednom...najljepsa sibica koju sam ja vidio...

p.s nek si vala naveo na kojoj su strani slike:cool:

hehe pa morao sam navesti da se lakse snaci, prosli put ste kukali :cool:

TDi Power je napisao(la):
Imam jednu zamjerku promjeni avatar:lol: A auto ja za casopisa german style,svaka cast i sve najbolje.
Kako vrijeme leti ko da sam te juce upoznao sa sivom dvojkom na meetu;)

ja fakat ba, kako vrijeme leti

-adnan- je napisao(la):
Auto je fakat predobro ispalo. nadam se samo da ce ubrzo i enterijer biti gotov.
al polahko, kad si uspio sve ovo uraditi, bit ce para i za te preostale poslove.

bice i to jos malo, ove sedmice bi trebao panele zavrsiti, pa bit ce uskoro i neki update
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

igy brate aj molim te pod hitno zovi llumar i zatamni auto,bijelo,crni krov,folije ce ti sjest samo tako ajde odma :O
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Astra je napisao(la):
igy brate aj molim te pod hitno zovi llumar i zatamni auto,bijelo,crni krov,folije ce ti sjest samo tako ajde odma :O

ma ide odmah samo ti ga sacekaj dole da ga poguras sa 250-300KM :lol:
ma polako ljudi nerastu pare na drvecu, treba nesto uradit i iduci mjesec nije fazon sve odmah :cool: ;)
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

guster je napisao(la):
Astra je napisao(la):
igy brate aj molim te pod hitno zovi llumar i zatamni auto,bijelo,crni krov,folije ce ti sjest samo tako ajde odma :O

ma ide odmah samo ti ga sacekaj dole da ga poguras sa 250-300KM :lol:
ma polako ljudi nerastu pare na drvecu, treba nesto uradit i iduci mjesec nije fazon sve odmah :cool: ;)


potpis igy samo lagano glavno je uradjeno sad ostale sitnice lagano sa guštom i bez žurbe :cool:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

IGY stvarno svaka ti cast (svaka ti dala) auto ti je fenomenalno nisam odavno vidjeo auto kojem je sve tako savrseno sjelo stvarno stvarno super! Samo još neki ljepi volančić da je staviti s bjelim detaljima bila bi za popiz..... i sto govoris za kožu s bjelim koncem jednostavno perverzija! Opasno i svaka čast :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

uuuuu odlicno,jednostavno auto je cista desetka, jedino, pored svega ovoga, sad ova sjedista i tapacirung u vratima izgledaju lose. Imas li to u planu raditi?
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

dadao_style je napisao(la):
guster je napisao(la):
Astra je napisao(la):
igy brate aj molim te pod hitno zovi llumar i zatamni auto,bijelo,crni krov,folije ce ti sjest samo tako ajde odma :O

ma ide odmah samo ti ga sacekaj dole da ga poguras sa 250-300KM :lol:
ma polako ljudi nerastu pare na drvecu, treba nesto uradit i iduci mjesec nije fazon sve odmah :cool: ;)




potpis igy samo lagano glavno je uradjeno sad ostale sitnice lagano sa guštom i bez žurbe :cool:


kako je receno ha skupim para ide zatamnjivanje ;)

cnic_gsi je napisao(la):
IGY stvarno svaka ti cast (svaka ti dala) auto ti je fenomenalno nisam odavno vidjeo auto kojem je sve tako savrseno sjelo stvarno stvarno super! Samo još neki ljepi volančić da je staviti s bjelim detaljima bila bi za popiz..... i sto govoris za kožu s bjelim koncem jednostavno perverzija! Opasno i svaka čast :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

bice i to samo polako

olensoner je napisao(la):
uuuuu odlicno,jednostavno auto je cista desetka, jedino, pored svega ovoga, sad ova sjedista i tapacirung u vratima izgledaju lose. Imas li to u planu raditi?
hocu oisao sam vec ranije kako ide sta ;)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

evo i koja slika visoke rezolucije, koga interesuju sitnice :icon_smile:

http://i43.tinypic.com/a13acz.jpg

http://i42.tinypic.com/15dp1eh.jpg

http://i41.tinypic.com/2f05dnp.jpg
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Auuu super ispalo. Nebi bilo lose da dodas jos jednu boju, nemoj pretjerat sa crno-crnom kobinacijom, mozda nebi bilo lose da uradis bordo kozu unutra, svakako distanceri. Felge su super, mada nebi bilo lose da su vece hehe, uglavnom auto je do jaja. Svaka cast.:icon_smile:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Igy Ibiza je VRH
Svaka ti cast
Nemoj da ne bi dosao na SR u Zivinice da je malo bolje vidim, a i da se konacno upoznamo kao ljudi jer si mi prosli put promakao:cool:
 
Administrator
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

hvala na slikama... vec je na desktopu :cool::cool: i kao sto ti je resa rekao da dodjes na SR u Zivinice da se i upoznamo a da i auto malo bolje vidimoo:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top