Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

JD. je napisao(la):
tvoja je ljepse ispala od ove sa slika... naprijed punooo ljepsa sa bad-look, nazad ljepsa jer joj citav gepek ispeglan ruzno stoji, isto da si odrezao pola stopki :lol:

da i meni se to ne svidza, zati i je ovako kako je

vladica85 je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
ma odlicno,stavrno je predobro ispala ibiza:icon_smile:;);)

igy planiras li mozda neka sjedista uzimati??

da, ali trenutno sam bez kinte, jbg moram mjenjati saobracajnu zbog boje, a imam nekih sitnih kaznica za parkiranje na trotuaru ispred zgrade :icon_cry:

Adnan_1.8T je napisao(la):
Pratim pomalo projekat al jos nisam dao komentar,koliko vidim na slikama ibiza je ispala super,a sto se tice motora malo oprat i to je to,drug sretno u nastavku;)

oko motora se farba u crno, samo dok skupim hrabrosti da ga operem
BTW nasao sam ti cep za brisac, u autu je pa kad se vidimo dam ti, a mozemo se i naci jedan dan...

vw_damir je napisao(la):
Trokraki volan od novije ibize u crno bijeloj kombinaciji, sjedista profilisana takodjer u istoj kombinaciji boja i jos par sitnica na instrument tabli u bijeloj boji.
Ovo je samo prijednog. Sretno;)

p.s.
Imas li ovu drugu sliku u formatu 1024 x ...?

hehe citas mi misli, to i trazim samo da ga je jos naci, pase i od leona isto volan ;)

imam slika u kakvoj hoces rezoluciji, posaljem ti na PM jneku, ili nekad na msn se javi

gemo g60 je napisao(la):
jos jednom respect care svaka cast...ibiza je prejebena

hvala :cool::cool::cool:

aksham je napisao(la):
svaka cast igy na zamisli i amele na lakiranju :cool: ma kad sam ga vidio u nedelju gore kod amela sve sam ti reko tako nema da brines......;)


:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Stvarno je ispalo predobro sto jest jest , jos jednom sve pohvale i za ideju i za odlicno urađen posao.:cool:
 
Administrator
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

premocno je ispala :cool: vidim da su ti vec trazili da nam postavis koju sliku rezolucije 1024 x ...
malo za wallpapera :D:D heh
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

stvarno je ispala ko bomboncic...
slike su ok, odlucio sam da jednu stavim na desktop;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

:icon_smile: kako je lijepa uhhhhhhh
svaka cast ;) samo nastavi
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Svaka cast, sto jest jest. Rad takodjer izgleda vrhnuski, cestitke majstoru. Samo trebas ipak 17" :p i jedno zakucavanje :D
 
N

nenad

RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

E Igy, svaka ti cast za ovo! Auto je stvarno prelijepo, bas je sve na mjestu i bas kako treba :cool:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

jao ibize sto se ponovila !!!
svaka cast IGY!!
pozzz
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Pozz Drug! Auto ti je za 10 svaka čast. Puno truda i para ulozeno..... svaka cast jos jednom... ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Uff stvarno nisam ni mogao pretpostaviti da ovako dobro moze ispasti.....Svaka cast prelijepo je auto....po mom misljenju jos samo sjedista u koznu crno bijelu kombinaciju,ali u svakom slucaju vrh je.....:cool:
 
Početnik
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

aaaa..prelijepo auto,svaka cast..cast je poznavati te...vlasnika najljepse ibize u evropi, bicu skroman ;) joj ja danas bio u interexu oko 14h, samo nemoj reći da si i ti bio tada, a ja nisam vidio ibizu..da se odmah ranim ako je tako...
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Sta reci Igy:icon_question::icon_question::icon_question:...rijeci su suvisne...auto je ispao extra,extra,extra.......jos se skasti i sredi onu prasinu ispod haube da ne kvari vanjsku ljepotu;)...big respect frendu:cool:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

buraz ovo je za jednog respecta...s ukusom i kulturno dotjerano...vrlo vrlo lijepo...nemas za sad potrebe dirat sta dalje...uzivaj u njoj...sipaj i vozi:icon_biggrin:....svaka cast jos jednom...najljepsa sibica koju sam ja vidio...

p.s nek si vala naveo na kojoj su strani slike:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top