Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Jooj nemoj ba zatamnjivat nista,uuuh sto je meni to zatamnjivanje glupo u pm (sori ljudi ;))

I hehe,vidi kromatskih aberacija al su se usjale,inace KA nastaju uslijed jakog kontrasta tamnih i svijetlih dijelova :icon_biggrin::cool:

Nego,sve mi je ljepsa i ljepsa ibiza,ja bih jos samo distancere i probao sta iskemijat gume na fazon dzerman stajlinga,ono da su nategnute.;)

I jos maaalo je spustit,hihih!

Inace je ne furam ovo gore napisano,ali posto ti furas stajling,onda da.;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

na ovoj prvoj HR slici,jel mi se cini il je po tablici neravno farbano?trebali ste izvuci ravne linije,ovo sto si krajeve farbao,ova sad farba nije reflektujuca,ruzno ce ti izgledat na nocnim slikama...nadam se da si me razumio...jedina zamjerka na paint-job,a i to je sitnica,predobra je,medju najljepsim koje sam vidio,hebo motor,vidi stroja:cool::cool:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

prejebena, daj jos slika, extra je ispala ne mogu je se nagledat ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

IGY samo da kazem svaka cast...prelijepo uradjeno drug ;);););)
 
Početnik
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

i sad fiber u ruke i juris na gepek
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Nemogu da se nagledam auta,stvarno je sve top ispalo,i unutrasnjost extra.............;)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

erol_brcak je napisao(la):
Jooj nemoj ba zatamnjivat nista,uuuh sto je meni to zatamnjivanje glupo u pm (sori ljudi ;))

I hehe,vidi kromatskih aberacija al su se usjale,inace KA nastaju uslijed jakog kontrasta tamnih i svijetlih dijelova :icon_biggrin::cool:

Nego,sve mi je ljepsa i ljepsa ibiza,ja bih jos samo distancere i probao sta iskemijat gume na fazon dzerman stajlinga,ono da su nategnute.;)

I jos maaalo je spustit,hihih!

Inace je ne furam ovo gore napisano,ali posto ti furas stajling,onda da.;)

iskreno da ti kazem i ja nefuram zatamnjivanje stakala, ali leci ce joj pravo taj detalj, gume cu razvuci ali dok sta skuim para da uzmem druge

edoze je napisao(la):
na ovoj prvoj HR slici,jel mi se cini il je po tablici neravno farbano?trebali ste izvuci ravne linije,ovo sto si krajeve farbao,ova sad farba nije reflektujuca,ruzno ce ti izgledat na nocnim slikama...nadam se da si me razumio...jedina zamjerka na paint-job,a i to je sitnica,predobra je,medju najljepsim koje sam vidio,hebo motor,vidi stroja:cool::cool:

nije farbana tablica nego samo razredzivacem oprao okvir crni okolo nje ;)

muha je napisao(la):
i sad fiber u ruke i juris na gepek


ah to svakako, sad za sad malo ovako, a ubrzo ide i plasticarenje gepeka
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Jaoo prelijepo izgleda sve je extra ispalo
ali sjedista kako su ti ruzna ma fuj
presvuci u kozu il stavi druga i bice dobro
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

gogy je napisao(la):
daj koju sliku guze

hmmm
nisam je jos zguza ....hkm ovaj slikao
ha uhvatim malo ljepog vremena idem se negdje zadati pod sunce i napraviti pravi "foto sešn" :cool:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY slike gotovih radova, strana 104 :)

Ma auto je perverzija kolko puta sam to vec rekao vrh ;):cool:, mislim da ce se vecina slozit da je bolje ispalo nego sto smo predpostavljali da ce biti !;)

Eto imas dobre prijedloge i za unutrasnjost! :cool:

Usput ofarbaj i kociona klijesta u bijelo!:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top