Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

kume pozdravile te žene iz brijačnice,pitaju kad ces doc
















:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

aaaaaaaaaaaaaaa dosle mi danas lampe h11 led sa 68 dioda i odem u inter auto oni skinu branik da zamjene sijalice kad bub hb4 9006 sijalice a ne h11 kako su mi rekli oni...

tako da sad imam viska jedne h11 sijalice sa 68 led dioda za maglenke idu u passata 6 golfa 5 audije nove itd...


cijena 35 km...

5fc72d720594-640x480.jpg
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

stigle su mi hb4 9006 sijalice led za maglenke... montirane su i dobro izgleda... svijetli isto ko xenon samo mrvicu slabije nije bash onako jako al boja je ista... ja sam zadovoljan radi mi corner funkcija i sve... sad za sad dok mi ne skontaju kako se gasi corner funkcija i dali je to moguce uopste ostaju ledice a kasnije ide xenon...


one h11 jos nisam prodao pa ako nekom godi nek se javi... pozz
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

aServis je napisao(la):
@pike znaš da sam reko da ja hoću ti zaboravio..

brate izvini jesam zaboravio... sorry evo onda ostavljam ih tebi samo da uganjam ovog prijatelja ostale su mi kod njega u autu u kaseti pa danas cu to uzet od njega pa te zovem... pozz
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

kako ti radi corner f-ja? Obzirom da se prilikom "ispravljanja" volana maglenke sporije gase u odnosu na "klasicno" paljenje preko prekidaca...
Pretpostavljam da ih odjednom ugasi posto vjerovatno te LEDke nisu dimmable :D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ma jock polako se pale i gase identicno kao obicne sijalice... sve isto samo boja druga...


BTW sta mislite o ovome????


http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-II/Octavia-II-Headlight-PROTECTIVE-Color-Coating-System-BLACK

http://www.myeurolight.com/


za zatamnjivanje farova i stopova???

jel se neko susretao sa ovime... ???????
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Pike_gti je napisao(la):
ma jock polako se pale i gase identicno kao obicne sijalice... sve isto samo boja druga...


BTW sta mislite o ovome????


http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-II/Octavia-II-Headlight-PROTECTIVE-Color-Coating-System-BLACK

http://www.myeurolight.com/


za zatamnjivanje farova i stopova???

jel se neko susretao sa ovime... ???????

ja mislim da je ovo pravo dobra stvar...:D

vidio sam te danas 2 put, kod omege i kod merkatora...:D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Jos uvijek se nisam udostojio da slikam kako to izgleda s led maglenkama al mi se pravo osladilo ne gasim ih danima :) dok prvi cika policajac kaznu ne napise....

ugl blizi se zimska sezona i auto ce polako na "rascipavanje"... felge ce dole, opruge stock, na pragove folija za zastitu od kamencica, na haubu ide haubenbra i naravno gumeni podmetaci umjesto ovih tekstilnih :))

nasao sam foru kako se gasi onaj cornerlight na ibizi a to je da ukinem opciju maglenki skrooz na racunaru u sevisu i onda maglenke ostanu radit kad ih upalim a na motanju ne se ne pale... ako uspiju to ugasit onda cu stavit xenone i u maglenke....


posto su mi sve manje nade da cu zamjenit auto ove sezone ponovno vec sam poceo razmisljat o planovima za sljedecu... znaci tokom zime skupljanje dijelova a na proljece prezentacija...

to bi trebalo ici nekako ovako:
Nove gume posto sam ove srubio za sezonu :D
Prednji branik Aerodinamik paket oem seat
Farovi od seat ibize cupra sa crnim sjenilima dvokomorni halogeni
Pragovi Aerodinamik paket oem seat
Prednji amortizeri lowtec sportski pravljeni bash za moje opruge skracenog hoda itd...
Okvir maske farbat u crno te retrovizore i krov do kraja u crno
Mozda cak i pokusam rijesit ovaj svoj auspuh da izvedem na sredinu a da mi nastavke napravi firma koja radi inoxane ograde pa da mi nastavke prave po mjeri identicne kao seat aeropaket...

unutrasnjost planiram doradit tokom zime a to podrazumjeva napokon sivanje onih presvlaka u eko kozi i alcantari sa seat sport natpisima na naslonjacu onako izvezenim poput originalnih.... zatim detalji od 3m carbon folije crne na volanu, satu i obrtomjeru, farbat obrube ventilacije kromirane u crno poput na cupri i tako te igrarije... te definitivno muziku rijesit... na standardni sistem cu stavit jos jednokanalno pojacalo i sub u gepek... navjerovatnije ce sve biti alpine i prikljuceno na moj standardni cd player seatov... bit ce smanjeno na pola snage da svira cisto da "potpomogne" standarnom seatovom ozvucenju sa 8 zvucnika...



sto se tice farova odlucio sam se za original cuprine halogene jer nisam zagovornik otvaranja pa farbanja itd a oni shto su izbaceni dayline o njima nisam nish pozitivno cuo tako da necu odstupati od fabrickih oem stvari... neka to budem oem+ ibiza :)


Mislim da nakon ovog tretmana nece biti bolje ibize u ovim krajevima :)) sve ovo shto sam nabrojao iziskuje veliku kolicinu novaca tako da prelazim na intenzivnu stednju tokom zime da bih mogao ispuniti svoje hirove...
nek mi je sa srecom...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

danas sam te vidio kod hotela tuzle...dosle sa diodama maglenke do izrazaja...super sve odradjeno samo ja bi volio da moze jos malo dole....:D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ice on dole kad stavim amortizere kratke na ove opruge :)) makar po jos cent shto ce bit ideal... a nazad ce gume 235 40 17 shto ce ga jos prividno spustit...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top