Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Ova slika u crno bijeloj tehnici je perverzija ziva,svaka cast fotografu a boga mi i vlasniku na ovako sredjenoj ibizi;););)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

37507_1494755962029_1027968259_1441999_4513262_n.jpg



Rijeka, Croatia :))) poznata lokacija pred hambijem :) na satu otkucalo 12 000 km shto znaci uskoro jos jedan servis...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Sinoc bio u Rijeci ibize ne vodjoh ( :p Sad ko fol to ja trebao vidjet :p)
U svakom slucaju super auto!
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

da i lagano mi je ovaj forum poceo ic na k* s ovim sranjima shto ne radi kako treba... :pPP
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

hahahahahaah pike nisi normalan mogo si sta ostetit hahahah, prejaka slika!!!
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Ibiza je extra, nego brate 12000? Ti haman ne izlazis iz auta, i ja puno gazim kilometara vozikajuci se, al' ti bas se "vozas" hehe!
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ma extra vozilica..uzivancija u njoj ...samo sto nesto voli ici u crveno sta joj je :D;)
@ almire pike ti je u autu od jutra do sutra:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

almir_gr je napisao(la):
Ibiza je extra, nego brate 12000? Ti haman ne izlazis iz auta, i ja puno gazim kilometara vozikajuci se, al' ti bas se "vozas" hehe!

dok ti napises komentar vec 12 464... u petak do zagreba i nazad moram to ti je vec 13000 :)) nije lose :D

Got2b je napisao(la):
ma extra vozilica..uzivancija u njoj ...samo sto nesto voli ici u crveno sta joj je :D;)
@ almire pike ti je u autu od jutra do sutra:lol::lol::lol:

ljuta je shto jess jess... nego volil svijet slikat auto de mi to reci :D

Nexus je napisao(la):
pike ne radi ti jedna maglenka:D

aaaaaaajjjjjjjj ranio bih se kad mi neko to kaze... zaustavi me taksista kroz prozor mi govori jarane crkla ti maglenka a nova kola :D:D:D.... ubi me onaj cornerlight a ne znaju u seatu to iskljucit... kontaktirali fabriku i niko nece da mi iskljuci tu opciju... i ne mogu xenone stavit u maglenke pa sam narucio one led sijalice sa po 68 dioda pa cemo vidjet kako ce to izgledat umjesto xenona sa corner funkcijom...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

evo pitaju ovi u LK kad ces opet doc ispred kafane da bace koju sliku..........neke bi i pozirale neznam sta im je ..vidio si onu noc:D:D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

M A R E X je napisao(la):
"Ja ga *ebem ja ga se ne bojim" :lol::lol::lol:


Slike su ZloO :D:D:D

prejako zar ne :D:D:D

Got2b je napisao(la):
evo pitaju ovi u LK kad ces opet doc ispred kafane da bace koju sliku..........neke bi i pozirale neznam sta im je ..vidio si onu noc:D:D

treba organizovat malo nek se nagledaju... mozda uskoro i ode na "rascipavanje" pa bude samo jedna serial ibiza a ja prelazim na neshto VECE, BRZE, LJUCE, SKUPLJE, ATRAKTIVIJE...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top