Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

susjedima i gradjanima Tuzle DUBOKO SE ZAHVALJUJEM na tome shto mi je neko od njih u pola bijelog dana razbio sofersajbu... sreca ima osiguranje za dusmane... sad moram ponovno o svoj trosak zatamnjivat prednju sajbu... malo je rec da mi to nije trebalo u sred ispitnog roka da se zajebajem oko stakala.... hvala
1000076a.jpg

1000078l.jpg

1000077u.jpg



a ovako izgledaju one led maglenke... LED VS XENON sasvim solidno za tih 10-tak eura... dok ne budu xenoni i u maglenke ovo mi super izgleda...
1000079in.jpg


u medjuvremenu kupio zimske gume i celicne felge 14 od clana Nermin Suljagic i ovom prilikom mu se zahvaljujem shto mi je izasao u susret, sacuvao mi gume i felge dok se nisam ja snasao za vrijeme i za lovu... mogao ih je i prije prodat al ne on je cekao i na tome mu hvala...

Odlucio sam da necu prodati auto jos jednu sezonu a u nju ulazim sa puno novih djelova... od 1.10. pocinjem skupljat dijelove za auto tako da ce do proljeca biti mnogo toga novog i auto ce biti kompletiran kako prednji branik tako i pragovi, crni farovi, lakiranje, unutrasnjost, muzika... bit ce to abd jako jako dobar....
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Ne vidi se nesto to sto je razbijeno s ovih slika :S, zavidnih ljudi ima, nigdje vise ne smijes ni sjesti a da ispustis auto iz pogleda, moras bukvalno paziti gdje parkiras da ti ne bi neki kreten koji ne pazi otvarajuci vrata ogrebao tvoja... a ovo da ti sajbu razbije je cista zavist... pa da su oko mene svi sultani, da vozim ficu, ne bih ni pomislio da im ogrebem auto, a kamoli sta vise... Takav nam svijet, sretno s planovima ;)
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Ma daj dusmana na sve strane, kao to Geek rece, i ovdje ima puno koji voze bolja auta, al' nikad mi na pamet nije palo isparati ili sta drugo uraditi tudjem autu... Znam kako ti je, meni neki dan neko na lijevoj strani od fara do stopera kljucem povukao crtu, i to bas se primijeti.. Narod nije normalan jbte... Al' kao sto i sam rece, naplatit ces od osiguranja i to je to, a dusmanima ce biti jos gore!
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ma nije mi jasno nikako kakvo mu zadovljostvo ovo predstavlja... ja kad vidim dobar auto da neko vozi meni je drago ko i njemu jer volim vidjet lijep auto ma ciji god da je... i uvijek sam znao pohvalit auto i poznanicima i nepoznanicima al da mi padne na pamet da razbijem il ogrebem zato shto nije moj nije mi jasno nikako.... ovdje se na slikama vidi povrsno kako je u gornjem djelu najvjerovatnije razbijeno kamenom a prema dole se sire ove linije koje su slikane iznutra... uglavnom pa i da je zaparana opet se mora mjenjat opasno je vozit sa razbijenom sajbom a da ne spominjem da ne smijem u drugu drzavu prec da ce me vratit s granice... evo jbg cekam vec 7 dana da stigne pa bit ce ovih dana... :S ljudi cuvajte svoja i tudja kola ovo je brutalno shta se desava...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

vidio ibizu u nedjelju na pisti u zivinicama,stvarno prelijep auto,kulturno sredjen. Pike svaka cast;);)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

samo je prljava bila u nedjelju u pm nisam je stigao oprati jer sam mahmuran ustao tek u 2 popodne i dosao na pistu prekasno :)) puno je ljepsi kad je cist al imat cesh priliku je vidjet sljedece sezone u novom izdanju... bit ce perfektna abd samo da realizujem planove... :)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

sranje, idiota maloumnih na sve strane... ali tu je osiguranje hvala bogu
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Pike_gti je napisao(la):
samo je prljava bila u nedjelju u pm nisam je stigao oprati jer sam mahmuran ustao tek u 2 popodne i dosao na pistu prekasno :)) puno je ljepsi kad je cist al imat cesh priliku je vidjet sljedece sezone u novom izdanju... bit ce perfektna abd samo da realizujem planove... :)

ako Bog da,operi je slijedeci race kad bude,,mada i sada je bila ok,extra. Htio sam ti prici da se pozdravimo,al ode ti,malo zastarta i ode prema kapiji
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ArminM je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
samo je prljava bila u nedjelju u pm nisam je stigao oprati jer sam mahmuran ustao tek u 2 popodne i dosao na pistu prekasno :)) puno je ljepsi kad je cist al imat cesh priliku je vidjet sljedece sezone u novom izdanju... bit ce perfektna abd samo da realizujem planove... :)

ako Bog da,operi je slijedeci race kad bude,,mada i sada je bila ok,extra. Htio sam ti prici da se pozdravimo,al ode ti,malo zastarta i ode prema kapiji

mahmuran sam ko cep bio doso sam cisto da ispostujem erwixa i ekipu... vidio si da nisam cvike skidao :D a start malo radi reda nek zabrunda... :)) stavi slike one shto ste slikali ako lice na nesh :D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

onda sam ja pomjeso jer je neko slikao jedno 3-4 puta pa sam mislio da si to ti.. ajde nevazno dobre su slike... tnx
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

nisam te ja na vrijeme vidio,gledao sam onaj drift,ali kad sam vidio da si tu izletio sam da napravim koju slikicu,i eto napravio sam sto sam napravio;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Šta mislite o ovome...
focus_st_mit_ox_14_cop_kl.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=3Co1Py1Bymg&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=szW4rYWQXjU&feature=channel

znaci da svoje felge probam uradit ovako crno narandjasto... ??? sta mislite o tome...

mozel mi neko u photoshopu to odradit
http://www.golfv.de/user/images/msw-12-schwarz-poliert-2ff62ae52c.jpg
http://img245.imageshack.us/i/image0051p.jpg/
http://img413.imageshack.us/f/image0029l.jpg/


BTW. koliko sam primjetio ovo je kao polirano pa onda narandjasto... na ovim oxigenkama... kako bi se to dalo izvest ajmo neki konkretni prijedlozi... felge moram radit svakako jer sam podero rubove tako da mi je svejedno... cak i jeftinije da ih rijesim u narandjasto nego da dajem nekom da mi ponovno polira ove rubove...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top