Schumacher od Bosne sa Formulom 1

Schumacher od Bosne sa Formulom 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sad nesto kontam, kad je vec ulozio 100k eura, mogao je dodati jos 2k i staviti neki jaci motor...npr iz IV R32 ako vec hoce iz Golfa:D ili je mozda imo neku dvicu za otpada pa izvadio motor...da se ne baci:lol:
 
Član
ado_89 je napisao(la):
100.000 kosta nemal nova foruma F1, al hajd. U svakom slucaju, lijepo izgleda, samo trebao je furati cistu kopiju formule, bezze izduv

decko, nemoj pisat gluposti. samo volan od F1 bolida kosta 30.000€ :cool:
 
Član
100.000 kosta onaj prednji dio,nos formule,sto se komplet skida u slucaju udesa ili loma prednjeg spojlera
vrijednost formule nije u stotinama hiljada negu milionima izrazena
 
hahahah,,cuj to formula kosta 100.000 hahahhhahhahhahahhahhahhahahaha:lol::lol::lol::lol::lol:

pa jbt ona kosta milione ne stotine:D
 
Jel mozda 4MOTION :lol::lol:

Svaka cast za sve,;) jedino one 4 izduvne cijevi to je sigurno 20 konja, ono svaki cilindar svoj izduv ima :lol::lol:
 
Član
Uvijek se nasmijem kad ovaj lik protutnji kroz Laktase:icon_smile: U "formuli" je motor iz VW Transportera 3 2.0 vazduhom hladjen sa nekih 50-tak kilovata,a on ako je u ovo ugradio 100 000 eura onda sam ja Lepa Brena.:lol:
 
Član
Bilo bi mnogo bolje bez viska auspuha, ja bih ih cak i sakrio, bez jos jednog sjedista, i da je malo manje, a i ova spojlercina ode u zrak... motor necu komentarisati, po meni ne vrijedi 100k € al et, svako svoj cejf ;)
 
Član
Na bolid je utroseno oko 35.000 KM;
A to je on rekao 100.000 da se malo pohvali...

Motor je VW-a zato sto ga je Kuzmanovic dobio za Dz ili za male pare (nisam sada siguran).

Kako znam.......pa i ja sam iz Prnjavora i jako cesto vidjam ovu jurilicu ;)
 
joj onog cara , 100.000 kosta F1 :D

da nisi zaboravio nekoliko nula :D

al bitno je da je VW motor , ulozi coek 100.000€ i stavi VW motor , pametan nema sta :icon_biggrin:
 
Član
Ha koji lik,jednom je prosao kraj Doboja s njom nisam mogao vjerovat svojim ocima kad sam vidio..........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top