Schumacher od Bosne sa Formulom 1

Schumacher od Bosne sa Formulom 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
samo da jos neko potvrdi da je od dvice motor cipovan na 150,tacnije :
115 konja,"gljiva" 15, i 4 ovala svaki po 5 konja i to je to :D
:123::123:
 
Član
Ne znam,meni se ovo i ne svidja,postujem ulozeno vrijeme,novac i sve,ali opet 100,000E mislim da je previse
 
Član
Neka gume promijeni, zadnje celave i poderane neravnomjerno.. poduzetnik, 100 000€ da da

Inace vjerujem da je auto atrakcija i sve to ali kada se vec radilo moglo se za te pare postiditi i modenu pored ;) malo vise detalja u aerodinamiku jer je ta ocajno osmisljena i uradjena.

Gdje je onaj lik sto je iz podruma izvukao stroj moze netko staviti link??
 
Član
Ma vidio ga ja, prosao pored mene 20km/h, a i tako sporo se cuje ko traktor, ili je ovo cudo tesko k'o tuc ili nije taj motor u njemu:icon_smile:
 

MTR

Član
samo kod nas mozes dobit tablice za ovako nesto : The Land Of Dreams - Bosnia , ha ja frajera napravio cudoviste , hahahahaa ,ma mijesaju mi se misli kad ga gledam, i odlican je a i da bog sacuva budale
 
Početnik
joj komedije....:lol::lol::lol::lol:

sta je ovdje identicno sa pravim Ferrarijem....:lol::lol:

i jos motor od nekog vw..:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

e bas smo smijesni mi Bosanci...:lol::lol::lol:
 
Član
100.000 kosta nemal nova foruma F1, al hajd. U svakom slucaju, lijepo izgleda, samo trebao je furati cistu kopiju formule, bezze izduv
 
Član
dobar svaka mu cast sta ako covjek kaze da je ulozio toliko treba mu vjerovat dok se ne uvjeris u suprotno :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
ado_89 je napisao(la):
100.000 kosta nemal nova foruma F1, al hajd. U svakom slucaju, lijepo izgleda, samo trebao je furati cistu kopiju formule, bezze izduv

cuj 100 000 formula 1,pa da je 100 hiljada bilo bi ih barem 10 po nasim cestama registrovanih,vozale bi ugledne porodice ahhahahahahha
pa vise je basta ulozio u kadeta nego ovaj u formulu ovu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top