Scenic ne vuce uz brdo,pali se lampica na sredini konzole, promijenjen MAF

Scenic ne vuce uz brdo,pali se lampica na sredini konzole, promijenjen MAF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
jesam ti nedavno poslao broj od momka na PM , sad bi se vozala rahat , al eto imaju ti doktori sto rade specijalke na kecevima golfovima , valjda ti oni znaju rijesit problem :D:D :D
 
Član
MTR je napisao(la):
jesam ti nedavno poslao broj od momka na PM , sad bi se vozala rahat , al eto imaju ti doktori sto rade specijalke na kecevima golfovima , valjda ti oni znaju rijesit problem :D:D :D
jesi drug ali nikad dovoljno vremena da odem do Zenice, jer radim do 5 i ja i mm a onda nas kuci ceka ljepotica mala. Probacu ove subote (sutra) da odem do Zenice i nadjem tvog druga ako bude radio da nam on pogleda bibi.
 
Član
Mi smo u subotu bili kod jednog majstora koji nam je savjetoao da obavezno skinemo katalizator. Nismo stigli to odraditi jer niko nije radio a ovim radnim danima najveci mi je problem jer radim do 5 a svi ovi majstori isto tako da moram cekati vikend da vidim da li ce to uroditi plodom:)
I jos jedna infomacija o ovom mom slavnom ljubimcu a to je da iz auspuha izlazi tako crn dim da to nije nromalno. Imam veliku fleku na betonu ispred kuce nastalu prilikom okretanaj auta u avliji..vise ni sma ane znam sta da mislim. kontala sma da mi je motor otisao ali majstor kaze da ako ne trosi puno ulja da od te price nema nista:)))
 
Član
Eh eto napravih i ja auto napokon bez ikakvih velikih majstora. Fino muz odvukao auto i odsjekao katalizator, navario neku cijev i autu je sada extra. Ide ko lud, Ne pale se nikakave lampice vise, a po nekoj mojoj slobodnoj procjeni pada mu i potrosnja ali to cemo jos da vidimo jer smo sve ovo tek jucer odradili. Hvala vama svima na pomoci. Divni ste. Neka ove moje teme apa ko opet ne daj B sta zaskripi da vas molim za pomoc jer najvise ste mi vi pomogli!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top