saxo VTS 1.6 16V

saxo VTS 1.6 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne cudi me, od 6 i 20 pa sve do negdje pola 12 sam bio na biciklu, obisli citav grad i okolicu :D

A njegov Saxo pravo fino ide, rekoh ja njemu isto vece, nisam siguran da bi moj sa troje unutra isao tako dobro. A mozda i bi :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Darker je napisao(la):
Ko je brzi...ti ili Boki? :icon_smile:

Ne zna se :D Samo smo usput iz druge brzine odradili jedno "odmjeravanje", al njih je bilo troje u autu a ja sam, tako da je tesko reci sta bi bilo da smo bili jednako optereceni, jer Saxu je svaka kila bitna. On je rekao da ce vjerovatno ici na SR u Mostar kad bude, pa eto kad premjeri Saxa, znat ce se odmah sve...

Jeste li mjerili,koliko Saxu treba do 100 kmh?Ali vi da ste mjerili,ne fabricki podatci
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Upoznao momka veceras, probao Saxa.
Auto leti, ostao sam bez texta u par navrata.
Sretno brate sa zujalicom, auto je bomboncic!


@boki
vidjen si nocas na biciklu pored bbi :D

hvala brate mojjjj,a jes vidio bokija fakina ni da se pozz?!hehehe


ZELA GTI je napisao(la):
Mali sepet. Sažalim se na muškarce u ovim ženskastim autićima:D

eh eh tu si upravu u ovako slabasnim auticima:icon_sad::icon_sad: ovakve muskarcine :icon_eek::icon_eek: ma brate samo malene zujalice dolaze u obzir samo sto me sad nesto vuce VTR,a abd bice i on do slijedece godine garantujem!!!hehe


Darker je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Darker je napisao(la):
Ko je brzi...ti ili Boki? :icon_smile:

Ne zna se :D Samo smo usput iz druge brzine odradili jedno "odmjeravanje", al njih je bilo troje u autu a ja sam, tako da je tesko reci sta bi bilo da smo bili jednako optereceni, jer Saxu je svaka kila bitna. On je rekao da ce vjerovatno ici na SR u Mostar kad bude, pa eto kad premjeri Saxa, znat ce se odmah sve...

Jeste li mjerili,koliko Saxu treba do 100 kmh?Ali vi da ste mjerili,ne fabricki podatci

ma ja nisam mozda boki jeste,al to nije ni vazno ja sam i ovako zadovoljan pa nek mu treba i 10 sec!!:cool:

nermin suljagic je napisao(la):
sretno kolega,zvrk je to,nema sta? ;)

hvala druze!;);)



s1ck je napisao(la):
sta si me stavio dok perem auto sto nisi stavio dok sam radio stokove i retrovizore koji si ti ...

a izgleda nista od mostara uvijek se po gradu moze probati sto muki i radi svaku noc :cool:

ma naravno brate moj,j.bo mostar i SR,,,da to cekam saxacha bi korozija uhvatila kad stalno nesto odgadjaju!a nemam tih slika kad si radio karbon,jbg!:smajli38:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ne cudi me, od 6 i 20 pa sve do negdje pola 12 sam bio na biciklu, obisli citav grad i okolicu :D

A njegov Saxo pravo fino ide, rekoh ja njemu isto vece, nisam siguran da bi moj sa troje unutra isao tako dobro. A mozda i bi :icon_biggrin:


hehe,ima jos jedna sitnica da se uradi malo me handri al otom potom,ajd boki ima vremena probacemo se mi fino!hehe,veliki pozz
 
Član
Darker je napisao(la):
Jeste li mjerili,koliko Saxu treba do 100 kmh?Ali vi da ste mjerili,ne fabricki podatci

8,7 tvornicki podatak, ja svog mjerio, doduse sa nesto losijim gumama, 8,8 do 100 km/h. Kad ga olaksam 45 kg za SR402, tad ide 7,4 do 100 km/h...
 
Član
Ma auto ide kao zmaj, jos uvek mi je omiljeni dostizan auto, i nisam odustao od ideje da bude moj sledeci auto :)
 
Član
e neznam boki i meni su gume katastrofa al imam osjecaj da ide oko 8 pa mozda i manje ovakav kakav je,sad nisam siguran da sam tacno mjerio nisam al morat cu!:cool::cool:

dellas je napisao(la):
Ma auto ide kao zmaj, jos uvek mi je omiljeni dostizan auto, i nisam odustao od ideje da bude moj sledeci auto :)

ma naravno vidi se da znas sta valja!:cool:;)

GTI FAN je napisao(la):
Mali brzi i zestoki :icon_biggrin:

hvala :lol:
 
Član
je , ipak je iza osiguraca relej, valja ih pomaknuti, pa da pogledamo nekad, ako imas prijedlog s osvjetljenjem, mozemo i veceras
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top