Savjeti i iskustva za BMW e60

Savjeti i iskustva za BMW e60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
24000 km za to auto je super cijena , ipak je to E60, ali ako tebe privlače superiornije perfomanse za te pare se može naći e39 i to da bude zvjerka opasna full :123:
 
Član
dado307 je napisao(la):
rile_89 je napisao(la):
i meni je e39 100 puta ljepsi iznutra, a e60 diesel ima ali zadnja cijena 28 000 chipovan
http://www.pik.ba/artikal/205655/bmw-530-d/

chipovan, vise preso, stariji, skuplji... ja bi uzeo ovog benzinca, i ne vjerujem bgm druze da je tako slab kosto kazu... meni bi prvobitno bilo kod kupovine tog auta da li je 100% ispravan i ocuvan... ovaj dizel je 99% razdrndaniji puno od tog bmw-a sto si gledao... razmisli ipak, tvoje pare tvoj izbor... 170ks slabo? da si vozio auto prije sa 250+ks i da nikad u zivotu nisi vozio nesto slabije razumio bi te, ovako te ne razumijem... ja sam imao passata sa 150ks, sad sam presao na golfa sa 90, i ja sam prezadovoljan zato sto ni tih 150 iz passata nisam imao gdje izvuc u ovoj nasoj drzavici, i ovih 90 mi je sasvim dovoljno... valjda sam ti nesto pomogao... opet ti najbolje znas... pozdrav

jasta si neg pomogo, hvala ti, to me jedino brinulo da je slab, al opet ima chi gledo sam moze na 190 ks ici to je vise nego tamam ja mislim

kad sam mogo na passata 5 od kvarova jer mi je baksuzan bio za 1.5 godinu dati 7000 KM na popravke, mogu i ovo odrzavat, mada mislim da je ovo kvalitetnije dosta od passata.
 
Član
rile_89 je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
rile_89 je napisao(la):
i meni je e39 100 puta ljepsi iznutra, a e60 diesel ima ali zadnja cijena 28 000 chipovan
http://www.pik.ba/artikal/205655/bmw-530-d/

chipovan, vise preso, stariji, skuplji... ja bi uzeo ovog benzinca, i ne vjerujem bgm druze da je tako slab kosto kazu... meni bi prvobitno bilo kod kupovine tog auta da li je 100% ispravan i ocuvan... ovaj dizel je 99% razdrndaniji puno od tog bmw-a sto si gledao... razmisli ipak, tvoje pare tvoj izbor... 170ks slabo? da si vozio auto prije sa 250+ks i da nikad u zivotu nisi vozio nesto slabije razumio bi te, ovako te ne razumijem... ja sam imao passata sa 150ks, sad sam presao na golfa sa 90, i ja sam prezadovoljan zato sto ni tih 150 iz passata nisam imao gdje izvuc u ovoj nasoj drzavici, i ovih 90 mi je sasvim dovoljno... valjda sam ti nesto pomogao... opet ti najbolje znas... pozdrav

jasta si neg pomogo, hvala ti, to me jedino brinulo da je slab, al opet ima chi gledo sam moze na 190 ks ici to je vise nego tamam ja mislim

kad sam mogo na passata 5 od kvarova jer mi je baksuzan bio za 1.5 godinu dati 7000 KM na popravke, mogu i ovo odrzavat, mada mislim da je ovo kvalitetnije dosta od passata.



nisi jedini kojem je passat dohako... i vjeruj mi i ja sam bio malo skeptican da iz auta sa 150 ks sjednem u "kaslju sa 90" :lol: ali kad sam sjeo, i kad je zamirisalo novo unutra- meni neopisiv osjecaj... ja sam isto trazio tako nesto, i da sam naletio na tog bmw-a po toj cijeni prije nego sma golfa kupio, uzeo bi ga odmah 100%... cijena super, auto mrak, sjedi provozaj i kupices ga odmah... a evo i muha i rinaldo su ti dali zeleno svjetlo :icon_smile:
 
Član
heheh hvala hvala za koji dan covjek dolazi s puta pa cemo se dogovarati oko auta :) ako ako abd uzmem odma folije i felge a ostalo poslije :D
 
Član
Uh taj Passat te izj*o dobro,uzimaj onda ovo dok se nije prodalo,pa poslije ako bude prilike vjerovatno ćeš uzeti i jači motor,ili drugu liniju jer kad jednom imaš BMW-a zapečaćen si...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Uh taj Passat te izj*o dobro,uzimaj onda ovo dok se nije prodalo,pa poslije ako bude prilike vjerovatno ćeš uzeti i jači motor,ili drugu liniju jer kad jednom imaš BMW-a zapečaćen si...

ma sj*o me pasat maximalno mjenjo sve osim vrata i haube hehe
 
Član
rile_89 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Uh taj Passat te izj*o dobro,uzimaj onda ovo dok se nije prodalo,pa poslije ako bude prilike vjerovatno ćeš uzeti i jači motor,ili drugu liniju jer kad jednom imaš BMW-a zapečaćen si...

ma sj*o me pasat maximalno mjenjo sve osim vrata i haube hehe

To ipak nije do Passata :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top