Savjeti i iskustva za BMW e60

Savjeti i iskustva za BMW e60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
to sto nisi znao je tvoja sramota ...

aktivlenkung : http://www.bmw.com/com/de/insights/technology/technology_guide/articles/mm_active_steering.html


znaci klima, el podizaci , abs i servo nisu bas FULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL oprema na BMW-u
 
Član
Evo konkretno muha,bi li ti kupio ovo auto za te pare ? Sa pretpostavkom da ima neki srednji paket opreme i da je u odličnom stanju.
 
Početnik
nope , taman da je 15000KM

jeste da kad prodjes po gradu svi vide da si u novom BMW i da si mangup al ja ne vozim radi drugih nego radi sebe pa sam nadogradnje na svom E39 platio novca koliko kosta ovaj E60... al to sam samo ja...
 
Član
da nisu pare problem
da li bi odabrao e60 540i
ili bi isao opet e39 ????

jel se e60 slabije pokazala od e39
 
Član
interesovalo me jedino da je motor slab, a izgleda da jeste, a opreme ima dosta nije istina ako nema kozu da nema memoriju siceva jer ih ima, ima parking senzore, ima i navigaciju, brizgaljke farova, xenone, itd...nema kozu, vozio sam passata 130 ks plus chip, nebi da prelazim na sporije...

na autu jedino sto me dosta privlaci je sto je garaziran i ocuvan je kao nov

nisu mi pare problem svakako imam neku granicu do nekih 25 000 KM, u ovoj krizi imam raznih auta dobrih za te pare, ali iskljucivo bih BMW
 
Član
druze ne znam za tebe, ja bi taj auto uzeo... za 24 000 sta to mozes bolje uzet od tog bmw-a... a 170 konja nije malo, ovdje ga nasrase koda je 1.1 motor pa ne moze meda... vozio sam se u takvom bmw-u, bio automatik, i fino povuce (nisam se vozio u jacim modelima, pa rinaldo i muha nemojte moj post uzet za zlo) ;) jbg naravno da nece ic ni blizu 540i muhinog, da ne spominjem rinaldov m5, ali ja mislim da je to za nase ceste sasvim dovoljno... jos ako je tako ocuvan i garaziran, i ako ima servisnu knjigu sa svim urednim servisima i nije previse presao, ja se ne bi dvoumio... za 24 000 mozes uzet skromnog passata 2005., a ovo je ipak bmw 5... sta god odlucis, sretno
 
Član
ima i servisnu covjek je 2. vlasnik, a preso je 150 000 KM, polahko jos cu da pogledam ima dobrih ponuda :)
 
Član
rile_89 je napisao(la):
ima i servisnu covjek je 2. vlasnik, a preso je 150 000 KM, polahko jos cu da pogledam ima dobrih ponuda :)

opet ti kazem ja bi ga uzeo, naravno da bi prvo trazio recimo 530d, ali taj motor neces naci za te pare... da kupujem auto do 25000, da naidjem na takvog bmw-a, nikad ne bi bjezao od njega radi "slabog motora", ali ko sto neko rece to sam samo ja...
 
Član
miki321oc je napisao(la):
da nisu pare problem
da li bi odabrao e60 540i
ili bi isao opet e39 ????

jel se e60 slabije pokazala od e39

Nije zašto bi se pokazala lošije? E39 je ljepši iznutra 10 puta, E60 opet ima moderniju liniju izvana iznutra je ružan ko pas.

Dieseli imaju problema sa ispušnim granama, često pucaju i skupe su, ali motori su pouzdani, malo troše i dobro idu, dobro podnose chipovanje. E60 linija općenito ima problema sa lošom izradom farova, ponekad problemi sa LCM-om ali sve je to podnošljivo. E60 je dobar auto, ako je održavan, ako znaš ko ga je vozio i kako onda ga uzmi nemaš se šta misliti, malo je održavanih auta danas, ljudi nemaju para, voze dok sve poderu pa onda prodaju. 170 KS ti malo? Nemoj biti smiješan.
 
Član
i meni je e39 100 puta ljepsi iznutra, a e60 diesel ima ali zadnja cijena 28 000 chipovan
http://www.pik.ba/artikal/205655/bmw-530-d/
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
miki321oc je napisao(la):
da nisu pare problem
da li bi odabrao e60 540i
ili bi isao opet e39 ????

jel se e60 slabije pokazala od e39

Nije zašto bi se pokazala lošije? E39 je ljepši iznutra 10 puta, E60 opet ima moderniju liniju izvana iznutra je ružan ko pas.

Dieseli imaju problema sa ispušnim granama, često pucaju i skupe su, ali motori su pouzdani, malo troše i dobro idu, dobro podnose chipovanje. E60 linija općenito ima problema sa lošom izradom farova, ponekad problemi sa LCM-om ali sve je to podnošljivo. E60 je dobar auto, ako je održavan, ako znaš ko ga je vozio i kako onda ga uzmi nemaš se šta misliti, malo je održavanih auta danas, ljudi nemaju para, voze dok sve poderu pa onda prodaju. 170 KS ti malo? Nemoj biti smiješan.

i ne samo ispusnim granama nego i :
1. nosaci motora - 500km
2. remenica na radilici - 1000KM

i tako dalje

al opet i takvi kakvi su bolji su od ijednog VW vozila ..


170KS nije malo i nije sporiji nista od tog sto sada vozas.


al reko sam ti uvijek imaj 1000KM sastrane ako se sta pokvari na tom autu..

E60 je dizajnerski promasaj , s F10 su vratili malo BMW osjecaj u auta
 
Član
rile_89 je napisao(la):
i meni je e39 100 puta ljepsi iznutra, a e60 diesel ima ali zadnja cijena 28 000 chipovan
http://www.pik.ba/artikal/205655/bmw-530-d/

chipovan, vise preso, stariji, skuplji... ja bi uzeo ovog benzinca, i ne vjerujem bgm druze da je tako slab kosto kazu... meni bi prvobitno bilo kod kupovine tog auta da li je 100% ispravan i ocuvan... ovaj dizel je 99% razdrndaniji puno od tog bmw-a sto si gledao... razmisli ipak, tvoje pare tvoj izbor... 170ks slabo? da si vozio auto prije sa 250+ks i da nikad u zivotu nisi vozio nesto slabije razumio bi te, ovako te ne razumijem... ja sam imao passata sa 150ks, sad sam presao na golfa sa 90, i ja sam prezadovoljan zato sto ni tih 150 iz passata nisam imao gdje izvuc u ovoj nasoj drzavici, i ovih 90 mi je sasvim dovoljno... valjda sam ti nesto pomogao... opet ti najbolje znas... pozdrav
 

MTR

Član
za te pare ga iz Njemacke ne mozes dovest , gore su od 9-12 milja , nego ako valja uzimaj , mislim na kraju haloo BMW se ne uzima promisljeno nego sa srcem , nije to VW pa da kontas kolko ce ti para izgubit za godinu dvije , vozi iz cejfa .
dobro ti je Muha rekao - milja sa strane i lagano
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top