Savjet: zastita vozila u SA

Savjet: zastita vozila u SA

Član
Alipasino. To je krajnje odrediste.
Oko 550KM houdiny nazovi i napravi sad termin. Mehanicka plus belgijska elektronska zastita (sa karticom) u slucaju da ti na semaforu uzmu auto ako se udalje 300m a kartica kod tebe u dzepu gasi se i zakljucava ne moze se upalit. Oni su u hrasnom uradi odmah i mozes mirno spavat. Sretno
 
Član
Nisam ja izgubio opkladu nego kolega.a sto se tice radionice lik je donio samo manjiu torbicu i sta je tacno radio ne znam.jer normalno nije dao ni da se snima ni gleda.uspio je otkljucati zeder bez nus pojava u smislu da je nesto slomio.htio ti vjerovati ili ne al ugl ga je otkljucao....nemoj misliti da je meni drago za to jer na oba auta imam zeder.i kad su ga pitali sta je najbolje od zastite kaze da su kobre najbolje.pa et...
Mi smo jaranu kad je crko akumulator na guranje upalili, kasnije kad ponovo nije mogao upaliti skonta da mu je zakljucan zeder bio. Sasvim normalno ga vozio. Doduse, trebala bi neka "carlama" oko otkljucavanja volana i paljenja bez kljuca, al ako hoce da ga mazne, maznuce ga sa slepom.

Misljenja sam da nista nije 100% sigurno i neprovaljeno...
 
Član
Mi smo jaranu kad je crko akumulator na guranje upalili, kasnije kad ponovo nije mogao upaliti skonta da mu je zakljucan zeder bio. Sasvim normalno ga vozio. Doduse, trebala bi neka "carlama" oko otkljucavanja volana i paljenja bez kljuca, al ako hoce da ga mazne, maznuce ga sa slepom.

Misljenja sam da nista nije 100% sigurno i neprovaljeno...
Naravno druze.kad oni njega hoce nikakva zastita ne pomaze al et ovako bar psiholoski djeljuje ono sam sebe covjek tjesi ..
 
Član
Pa dobro, ne treba im dati ni na "izvolite". Paziti malo gdje se parkira, ne zavlacit se po mraku i zavucenim mjestima, neku zastitu da im malo oteza, alarm za sitne kokosare, a sve ostalo je u Bozijim rukama. Sto se prije pomiris sa tim, to ces lakse spavat :D
 
Član
Ja sam prvu noc kad sam skodu kupio virio na prozor 5x i onda prelomio. Ako treba nek je odma nose, barem da mirno spavam :D
 
Član
Vrh vrhova zaštita:)

K0pI8n5.jpg
 
Još samo napiši koju ćeš zaštitu stavljati i hoćeš li je uopšte stavljati i gotovo,ostade ti bez auta. Sve si rekao od toga kad dolaziš,koliko ćeš biti do toga gdje ćeš biti. Ako oni budu toliko zainteresovani za to auto oni će ga odnijeti da ga miniras. A novi passati nisu bas tako naivna auta. Za takva auta ide kasko nema druge. Ove zaštite i to su za auta do 15 k
 
Član
E da vidimo kako ce ga ukrasti ako auto ima zeder + alarm samo da vidim. Jedino da dodju i natovare ga na kamion, ne bi me ni to cudilo jebote drzava.
 
Top