Savjet: zastita vozila u SA

Savjet: zastita vozila u SA

Na ljeto planiram doci u Sarajevo, na par sedmica. Dolazim sa 2013 passat variant. Jedina zastita koju auto ima je immobilizer i nista vise.

Sta sa tim autom? Gdje ga ostavljati?

Hvala na savjetima
 
Član
Nadjes parking koji ima konstantno nadzor, tj. Gdje ima cuvar... jeftinije nego spavat s okom otvorenim... naravno, obzirom na strane tablice, ne ostavljat nikakve torbice i torbe na vidljivom mjestu :)
 
Član
Garaze sa fizickom zastittom i video nadzorom 10KM noc,. il ga ostavis na pumpi. Das momcima 5-10KM i miran si do jutra.
 
Gdje se nalazi rakva garaza? Koja je bajbolja zastita za uzeti, bilo mehanicka ili alarm ili kombinovano? Koliko novca i trajanje ugradnje?
:)
 
Član
Gdje se nalazi rakva garaza? Koja je bajbolja zastita za uzeti, bilo mehanicka ili alarm ili kombinovano? Koliko novca i trajanje ugradnje?
:)

Zed
Gdje se nalazi rakva garaza? Koja je bajbolja zastita za uzeti, bilo mehanicka ili alarm ili kombinovano? Koliko novca i trajanje ugradnje?
:)

Gdje ces bit prvo. Koji dio grada?
Ako ces vec na ljeto dolazit napravi trrmin hudiny u hrasnom. Oko 6 glava mehanicka zastita plus elektronska zastita u kojoj imas cip u slucaju da ti u voznji oduzmu auto na semqforu il tako...
Kad sr auto 150KM odmakne od cipa ugasi se i pocne pistat.
Moja ti je preporuka hudiny opet kazem.
 
Zed


Gdje ces bit prvo. Koji dio grada?
Ako ces vec na ljeto dolazit napravi trrmin hudiny u hrasnom. Oko 6 glava mehanicka zastita plus elektronska zastita u kojoj imas cip u slucaju da ti u voznji oduzmu auto na semqforu il tako...
Kad sr auto 150KM odmakne od cipa ugasi se i pocne pistat.
Moja ti je preporuka hudiny opet kazem.

Alipasino. To je krajnje odrediste.
 
Član
Čuj Zeder provaljen.. Daj te ba ljudi, ponavljate isti pricu.
Drug moja preporuka:
Zeder ili Hudini.
 
Top