Savjet: zastita vozila u SA

wex-alpha

Član
26.08.2008
97
2
8
Auto
Passat
Na ljeto planiram doci u Sarajevo, na par sedmica. Dolazim sa 2013 passat variant. Jedina zastita koju auto ima je immobilizer i nista vise.

Sta sa tim autom? Gdje ga ostavljati?

Hvala na savjetima

edoze

Član
04.08.2008
13.654
1.387
113
Zenica, BiH
Nadjes parking koji ima konstantno nadzor, tj. Gdje ima cuvar... jeftinije nego spavat s okom otvorenim... naravno, obzirom na strane tablice, ne ostavljat nikakve torbice i torbe na vidljivom mjestu :)

ma Lik

Član
28.04.2012
114
33
28
33
Sarajevo
Auto
golf mk1
Garaze sa fizickom zastittom i video nadzorom 10KM noc,. il ga ostavis na pumpi. Das momcima 5-10KM i miran si do jutra.

• Like
Reactions: wex-alpha

wex-alpha

Član
26.08.2008
97
2
8
Auto
Passat
Gdje se nalazi rakva garaza? Koja je bajbolja zastita za uzeti, bilo mehanicka ili alarm ili kombinovano? Koliko novca i trajanje ugradnje?
:)

ma Lik

Član
28.04.2012
114
33
28
33
Sarajevo
Auto
golf mk1
Gdje se nalazi rakva garaza? Koja je bajbolja zastita za uzeti, bilo mehanicka ili alarm ili kombinovano? Koliko novca i trajanje ugradnje?
Zed
Gdje ces bit prvo. Koji dio grada?
Ako ces vec na ljeto dolazit napravi trrmin hudiny u hrasnom. Oko 6 glava mehanicka zastita plus elektronska zastita u kojoj imas cip u slucaju da ti u voznji oduzmu auto na semqforu il tako...
Kad sr auto 150KM odmakne od cipa ugasi se i pocne pistat.
Moja ti je preporuka hudiny opet kazem.

wex-alpha

Član
26.08.2008
97
2
8
Auto
Passat
Zed

Gdje ces bit prvo. Koji dio grada?
Ako ces vec na ljeto dolazit napravi trrmin hudiny u hrasnom. Oko 6 glava mehanicka zastita plus elektronska zastita u kojoj imas cip u slucaju da ti u voznji oduzmu auto na semqforu il tako...
Kad sr auto 150KM odmakne od cipa ugasi se i pocne pistat.
Moja ti je preporuka hudiny opet kazem.
Alipasino. To je krajnje odrediste.

mokeBass

Član
24.04.2011
2.479
311
83
30
Sarajevo
Auto
BMW E46
Čuj Zeder provaljen.. Daj te ba ljudi, ponavljate isti pricu.
Drug moja preporuka:
Zeder ili Hudini.