Savjet: zastita vozila u SA

Savjet: zastita vozila u SA

Član
Najjeftinije ti je da rentas neko auto, jedino si tako miran. Ja da sam na tvom mjestu ne bi rizikovao ako nemam kaska.
 
Član
Najjeftinije ti je da rentas neko auto, jedino si tako miran. Ja da sam na tvom mjestu ne bi rizikovao ako nemam kaska.
Nije bas rent ni jeftin kad tu treba auto 4-5 sedmica...
Kad imas nivije auto logicno je da placas kasko....
Tako da uz garazu i kasko ne bi trebao da se brine.
 
Član
Nije bas rent ni jeftin kad tu treba auto 4-5 sedmica...
Kad imas nivije auto logicno je da placas kasko....
Tako da uz garazu i kasko ne bi trebao da se brine.

Sad sam baš gledao cijene auta za rentu u Njemačkoj, i 1000€ košta Golf VI za čitav juli mjesec u Avis-u. Kasko i garaza otprlike isto toliko izađu, jest bolja opcija ali eto. Bez nekog osiguranja ne kreći!
 
Član
Mehanicka+ elektronska blokada
Ne parkiraj na tamnim i zavucenim mjestima.
Ako im je cejf da ti ga uzmu, uzeti ce. Dignu ga i odvezu.
Ova kombinacija mehanicka+elektronska blokada je da odbije sitne ribe.
 
Član
Pa skinut cu i ja Zeder, ali mi treba radionica sa profesionalnim alatom. A radionicu sa profesionalnom alatom nemamo na parkingu. Što se tiče zedera, eto onda ako si izgubio opkladu de nam objasni ovako ovdje svima kako i na koji način se skida, i kojim alatom.
Evo i ja, za magistarski rad, razvijam sistem za zastitu automobila od krađe i nakon eventualne krađe. I naravno postoji način kako da se onesposobi isti, ali treba mozganja, e sad je li lopov u stanju da to uradi za kratko vrijeme na parkingu to je pitanje. Što znaci da je sistem relativno siguran. I uz mehanicku zastitu vjerujem da se takvo vozilo moze samo odslepati u radionicu.
Ali kad se svi boje i sa zastitom, najbolje kao moj šef kupiti japanca i nece ga niko krasti.
 
Član
Nisam ja izgubio opkladu nego kolega.a sto se tice radionice lik je donio samo manjiu torbicu i sta je tacno radio ne znam.jer normalno nije dao ni da se snima ni gleda.uspio je otkljucati zeder bez nus pojava u smislu da je nesto slomio.htio ti vjerovati ili ne al ugl ga je otkljucao....nemoj misliti da je meni drago za to jer na oba auta imam zeder.i kad su ga pitali sta je najbolje od zastite kaze da su kobre najbolje.pa et...
 
Član
http://zastitavozila.ba/ pregledaj malo, vidim dosta novijih auta sa kobra naljepnicom, iskreno ja nebi riskirao, uradis zastitu i miran si.. drugu su mi bas na alipasinu ukrali oktaviju, nije imao zastitu nikakvu, dok su drugom ukrali fiat stila bez ikakve zastite, natovarili ga na slepu pred zgradom i odvukli tako da ti nista nije sigurno 100%.. srecom obojica su vratili auta
 
Top