savjet oko lizinga

savjet oko lizinga

Član
OggyBoy je napisao(la):
Totalno 2 drugačija auta, 2 klase, 2 pojma, 2,...

Ako hoćeš novo i pouzdano, uzmi Daciu, ako hoćeš da budeš faca, kupi Alfu.

Ne znam, glupo je porediti ova 2 auta, fazon je šta tebi više odgovara.
Potpis, ne znam po kojem si kriterijumu sveo izbor na ova dva auta, ja pored Alfe ne bi ni pogledao Daciu...
 

Fap

Član
pioneer_09 je napisao(la):
zar nisi rekao da si kupio daciju?
dda bila je teme oko savjeta za daciu ali se onda zakomplikovalo malo u firmi pa sam to malo ostavio po strani.

A na pitanje zasto uporedjujem ova 2 auta jeste zbog cjene dacia bi me ispala 16500 dok alfa 18500 pa me zanimaloi sta bi vi radije jednu glanz novu daciu ili alfu 159 sa 108000 predjenih kilometara ;)
 
Član
Vjeruj mi da je ova alfa cista perverzija od auta, za te novce neces bolji auto naci.Kad je doslo do toga da je po par hiljada maraka skuplja od passata isto godiste onda ti nemam sta pricati... a taj motor u alfi ako je toliko presao poderace 3 ta motora u daciji...

AnDel-e
Hahaha, za onaj post imas plus od mene. :))
 
Član
uzmi alfulju i ne premisljaj se vec nam je predstavi...-.;) pogledaj samo tu boju paljenje na gumb:icon_biggrin:
 
Član
Ova Alfica odlicno izgleda,prednji kraj mi se posebno svidja, agresivno izgleda...
Ali auto staro 5godina se ne kupuje na leasing;)
 
Član
ma ak ces iskreno ja ne bi na lizing nijedno ;) kredit uzmes i kupis, oba kljuca kod tb ti vlasnik a ne lizing, nema ucesca ....
 
Alfa definitivno apsurd je i porediti ova dva auta dvije totalno razlicite klase a ja ti ne bi prepotcio lizing jer ce te alfa doci na kraju 23-24000 KM ako je uzmes na 3-4 godine .
 
Top