Savjet....Alfa Romeo 156 1.8 TS

Savjet....Alfa Romeo 156 1.8 TS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
i ja sam cuo za tog nekog ajdina,al nezz lika:icon_rolleyes:
sta cu kad mi se auta ne kvare:lol:

Ajdin je king od covjeka. Topla preporuka i za talijane, a i za sva auta opcenito. Samo sto je Ze ipak podaleko od Tz za pregled auta ;)
 
Član
ima mi jaran tu alfu nekoliko godina samo dizel i evo navest cu ti samo jedan dio lafeta je 400 KM i sam kaze koliko je para dao mogo je vozati odprilike 2 puta bolje auto sad nemora znacit da se svaka kvari al ugl. zale se raja
 
Član
Deyo je napisao(la):
CAVALINO prodaje alfu 156, ako nije već prodao :icon_smile:

mislim da je u njega 1,8TS
nisam vidio da je prodaje,al sam vidio alfu
neka cudna boja,plavkasta,ima dosta takvih alfi
fino radi,nije skrsena;)
na celicarama je,koliko se sjecam
 
auto ide prefino,ali trosi ubij boze......hehe......samo ti to mogu rec jer je kod mene bila na testiranju neki 5-6 dana.......
 
Vozio dvije alfe do sada 145 1.4 i 156 1.6. ma auto je strava ali nije stvarno za svakoga. moras je ko malo djete paziti inace belaj (udara po djepu nemilosrdno). Sada vozim novo novcato auto i opet kazem nije to to i nema boljeg osjecaja nego sjest u svoju alfu. istina kadd dodje servis place ti se. samo izaberi zdravu i sve ok!! 1.8 ce da llleeeetiiiii. sretno
 
Član
da i ja koju prozborim ... jaran prekljuce kupio alfu 147 1.9 jtd m-jet 16v 140 konja .... znaci nema te rijeci kojom bi ti opisao auto ... unutra rikaro sjedista,dvoozonska klima (digitalna), 8xairbag-a , asr, itd. da ne pisem dalje ne mogu sad da se sjetim svega ugl. kad ga stisne znaci bugvalno volan ti iz ruku ispada ( ZLO NA CESTI KUNEM TI SE) eee sada. Alfa je 2003 godiste i tek je registrovana a platio je 11 400 ... tako da ako mozes sebi priustiti ovakvu alfu ... NAJTOPLIJE PREPORUKE

a sto se tice velikog servisa, evo citav dan smo sa jednim majstorom radili oko nje i mislim da je dijelove platio oko 400 stoje, cener gore dole i majstor mu uzeo 130 maraka. sto se tice djelova koje smo zamjenili : zubcasti remen, mikro remen, vodena pumpa, spaner, roler, ulje selenia 5w40 cista sintetika koja se mjenja svakih 15 000 kilometar, uljni filter, zracni filter,filter nafte ... eto toliko od mene da ne baljezgam vise ne znam jesam sta zaboravio ... i jos nesto ovaj momak gore sto je rekao za lafetu je u pravu ... orginalna lafeta je 400 maraka al dok su ove turkis i slicno duplo jeftinije ... eto ne mogu vise da campri :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top