Satić za pritisak turba??

Satić za pritisak turba??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
m nisam iskreno ništa jer je motor odličan tj u extra stanju pa mi žao uništavati kad oslabi onda ćemo ga odvrnuti...:)
 
Član
Ma nije auto za trke ide sasvim dobro šta sam god do sada čačko i odskako od fabrike glava me zabolila meni je dosta 0,8b, :)
 
joj tebe, ja proso te fore, da je 1.6 reko bi ti ne diradj u govna hehehe
pojacas za 0.2 bara i malkice dodas goriva i onda je OK
 
Član
hheheheh vidjećemo.......možda me luda pukne pa ga natjeram na više tih bari, kakva si ti iskustva imao imal kakvih loši poslijedica čadi li više??pozzz
 
ako se dobro ustima nece dimit, ja sam tako vozo skoro godinu pa sam onda malo jos odvrno pumpu i malo je dimio kad se stisne pun ali nista opasno, opet je bili manje nego bilo koji 1.6 hehe
 
Član
Dobro ide e to se meni ne dira d aja čačkam pa sjebem nešto.......a meni sada ide do 180kmh, do 170 ide baš fino...nije i to loše...to jednom u godiniti vozim toliko...pozzz
 
Član
Eh raja ovako stavljo filter malo.manje pokazuje,rotiro crijeva isto kazaljka igra jos samo direktno da probam ili da rastavljam satica da vidim sta mu je??pozzz
 
Član
pa filter kad stavis manje ce normalno pokazivati jer filter blokira cisti prolaz pritiska zraka kroz crijevo i zato manje i pokaziva, probaj direktno skopcati i ako bude isto radio probaj jednostavno uzeti veliku injekciju i nabij na sat nazad gdje je to crijevo i kad pritisnes injekciju prema unutra tamo ce ti dizati kazaljka a normalno kad izvlacis injekciju kazavlja ce padati pa vidi tako da li ce tresti i skakati kad naglo dodas i pustis :D nemoj samo pretjerati injekciom da ne razvalis satic :D
 
Član
Ma nema ništa od jega izgleda d asam peh najveći jbg neipsravan satić kopčo sam na usisi isto terese, ahermetički je zatvoren da bi ga probao rastaviti....i to je to ...od sada na auto ide samo vdo roba...:(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top