Satić za pritisak turba??

Satić za pritisak turba??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naime kao što možete vidjeti uzeo sma sa ebaya satić za pritisak turbine....Sve je došlo novo zapakovano, e sada ja sma ugradio to sve kako treba.Međutim imam jedan problem na leru kada auto radi kazaljka drhti i stvara čudan zvuk, iritirajući čuje se baš, a kada dodam gasa smiri se i ne skače više niti se čuje do čega je to????pozzz
 
Član
Ma dobro to nego mislim marka satica, model, da li mehanickli ili elektricni, daj neke podatke da se vidi koji je pa da se moze reci...
 
Član
Dragon gauge....obični mehnaički valjda crijevo ide sa usisne unutra na kabinu na satić i postavio sma što bliže usisnoj...Imaju slike u mojoj garaži kako izgled ai akko sma postavio...Hajde neka skaće kazaljka al me nervira zvuk što se čuje.....pozz
 
Član
A bi li ti to mogao snimiti kad to radi i kako to trese kazaljkom pa da se vidi u cemu je problem jer ovako na pamet dok se ne vidi mozemo samo lupati, a gdje ti ovo crijevo dalje ide poslije ove racve sto si stavio?
 
Član
Ide u kabinu tj u auto na čukicu ili ti ga satić.......maloprije sma malo skratio crijevo d aje što kraće i d aje zategnuto tj da nema puno previjanja, manje drhti al opet zvuk satića čuje se....sinimiću naravno...pa okačim klip...
 
Član
Moze :) probaj izvaditi satic i staviti direktno bez crijeva pa vidi kako ce raditi da li ce onda drhtiti :D
 
Član
Nisi prvi koji ima isti problem s tim kineskim saticima
i bas je rijetkost da rade kako treba pokusaj s drugim vakum crijevom ...
 
Član
probaj onako kako sam ti rekao da izneses satic u motorni prostor kod motora i tamo ga direkt skopcas i da vidis da li ce onda to raditi ako radi onda ne mozes tu nista a ako prestane onda crijevo drugo traziti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top