Satić za pritisak turba??

Satić za pritisak turba??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
To mi je još ostalo da probam RS Turbo....pa vidjećemo evo nekigovore d aje do crijeva.....Ma nek skakuće smao d ane proizvodi iritantan zvuk...to mi je najgore...pozzzz
 
BHT Ovisnik
to je normalno,ja isti taj imam i kopo mi je zivce s tim,al se pokvario sreca pa se mislim da kupim bolji
 
Član
satic je preosjetljiv, kupi vibracije iz usisa...potrebno je prigusiti dovodno crijevo do satica.....ja bi filter od cigarete gurnuo u crijevo i mislim da bi problem bio rijesen....

LP
 
Član
ako već ovi ne valjaju zašto ne koristit neki klasični bar meter, što se koristi na nekim mašinama?
 
BHT Ovisnik
pa ovo je radi sminke moj zlaja, nije trakce auto il da ga stima pa haj, a ne sređeno auto,uđes unutra, tamo od hidrofona nanometar :D
 
Legend
Trebao si pitati da ti kazem koji ces kupiti, ja sa tim nisam imao problema, niti sa zvukom niti sa vibriranjem kazaljke, plus ocitavala je do 1.3 - 1.4 hladno :D
 
Član
Ubacio filter manje je dosta al imam osjećaj da manje puni sada tj laže za 0,1 b, i jbg nisma ni ja znao Noke uzeo Briga i kaže kod njega ne tiitra ok mu, amoj turbo fabrički je na 0,8 ne može više, jedno da nešto tuniram a znaš d aje kod mene sve fabrika...Hvala Suki ...pozzzz
 
Legend
Ako titra tad, na 1.5 bi probio vjerovatno, tako da i ako budes planirao dizat snagu taj ti satic nece nista pokazivat..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top