Sarajevo: Psi lutalice rastrgali automobil

Sarajevo: Psi lutalice rastrgali automobil

Član
Deyo je napisao(la):
Zamahneš na pašče, pa pašće onda na ljude, i onda bude čudno ;) Nema gore stoke od ljudi ;)

Najbolji komentar do sad...ljudi se cudee kad im se nesta desi npr..nezgoda ovo ono...aa kad videe cuka znaju ga udariti nogom bez cista razloga,,i onda kad se ness desi zapitaju se sto se meni desi...kakav je narod dobro smo ikako i zivi..
 
Sve razumijem al ker kera da napadne, to nikako:lol::lol: sorry na offu, ali morao sam:)[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oF4mRKXKJ34[/video]
 
Ma kakav azil za kerčad kad pola ljudi nema normalan krov nad glavom. :icon_rolleyes:

Znate li tko su borci za prava životinja, to su besposličari koji žive od državnog proračuna jer sve jebene udruge koriste proračun, tj. naše pare... :icon_mad:



Bilo je i ovdje pasa lutalica, s obzirom da je Neum manje mjesto bilo ih je jako puno u prosjeku, ali fino je to riješeno, nekoliko dobrih ljudi je zašlo jednu noć i pobilo 10-12 komada, pa sad neka laju i grizu koliko hoće :icon_smile:

p.s. da ne bi netko pomislio da ne volim pse, jako su mi drage životinje, ali te lutalice su ionako smetnja svima pa smatram da ih treba likvidirat po kratkom postupku.
 
naravno da treba "pobiti" , sto se niko ne budi kad se zakolje ovca krava i sl jos je i pojedete , i to su zivotinje , ove cuke nista dobro ti nece donjeti samo te mogu jos zaraziti , ugristi ili nedo Bog napasti nekog mladzeg , sad zamisli sta bi uradili jednom djetetu kad ovako auto rastrgaju , znaci ja bi to lagano vecinu uspavao , sto se moze kastrirati odradio i to nek ima malo cuka tada su bezopasni dok kad je copor onda nema tu straha napadaju sve zivo , konobara iz moje mahale su napali zamalo mu prst otkinuli sto mu jos treba to u zivotu ? Nasao se neki ljubitelj pasa pa zabranio ubijanje , nigdje veze samo cekajte jos par incidenata kad raja pocnu sama da rijesavaju problem , dosta sto se od mafijasa i klosara ne moze hodati sad i cuke treba da me ganjaju :icon_mad:
 
Član
apostol je napisao(la):
Badboy nemaš se pravo žaliti. U sanskom mostu su uglavnom lutalice potomci nekih manjih rasa. Ovdje oko Sarajeva možeš naći mješance i šarplaninca.




Upravu si !!!!!

Sanski Most je dosta manji grad od Sarajeva ... Ovdje ti centar grada , jedna ulica i ona je najjprometnija ... i u toj ulici kad vidis copor pasa na 3 mjesta po 10 pasa u svakom udaljeni jedni od drugih 200 m ... zalaje ovaj prvi copor krene na tebe ,nekak se izvuces , oni drugi cuju da ostali psi laju eto i njih , i gdje ces u kur**c ...

Tako sam jednom skocio liku na haubu .. i umalo batine nisam dobio ...




Naravno da nemogu porediti Sanski Most i Sarajevo , samo hocu da kazem da i ovdje nije bajna situacija ;);)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Zamahneš na pašče, pa pašće onda na ljude, i onda bude čudno ;) Nema gore stoke od ljudi ;)

dodji u ze, normalno da stariji ljudi uvijek hodaju sa kisobranima... pogotovo ako idu do mesnice... redovno napadaju, sedmicno barem jedan "ugriz"... ili kroz odredene ulice, navecer ti sam, njih jedno 10tak,... normalno da ljudi "okolo" idu kuci...

meni garaza u centru fakticni, jednom dolazim, copor, laju, reze, kad jedan "lupi" od branik mi nazad.. e reko mamicu vam., odmah u ruku;
slikam_mid.php

i na njih :icon_mad:

otelo se kontroli, previse ih, samo bolescuru kakvu fasovat, a 90% lutalica su "nikakvi", da Bog sacuva, sto kazu sevap "uspavat",,, azili i borba za prava zivotinja price za djecu, neki samo pare na tome obrcu... @porsche ;) ;)
 
Evo bas sam naslutio u svom textu , pa nastavite pravdati ove zvjeri po ulicama

http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/110706153#
 
Početnik
a lijepo neko napisa, dvocjevku kakvu i u glavu, spalit ih i pravit kostano brasno za goveda, ha ya, ugodno s korisnim :cool:
 
Član
ma treba sintere angazovat ponovo, nijedan od ovih kerova ne vjerujem da je vakcinisan, jos treba ljudi da zarade i bolescugu kakvu...volim pse, i imam jednog, ali ove lutalice samo probleme prave, treba se toga rijesiti...
 
Član
veceras mi drug govori, kaze da hoce opet bit ono kao sto je skoro bilo, jedan pas 5km, ono kad se odvede u sinteraj
aj kaze brate bi ih navaljao, dnevno 20 komada
kaze za par mjeseci morali bi uvozit pse iz inostranstva :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
tacno je lud lik, popravio mi je vece definitivno
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
kod nas je kako se sjecam bilo kao kad ubijes lutalicu, doneses odsjecen rep, i dobijes ili 5 ili 10 maraka nisam siguran, medjutim, bilo je dosta slucajeva da kerovima samo osjeku rep, i puste ih tako da hodaju, i kad su to skontali, tad su i zabranili to "ciscenje" od lutalica
 
Član
kaze ovaj moj haver, kaze ja bi vrlo brzo presao iz grada na okolna sela, kaze iz dvorista bi ljudima uzimao cuke za 5km
tek okocene isto, uhh kaze sta bi ja para zgrno

kaze a poslije pasa presao bi na cigane, jedan po jedan za njemacku:lol::lol::lol::lol:
 
Top