Sarajevo: Psi lutalice rastrgali automobil

Sarajevo: Psi lutalice rastrgali automobil

Član
opel od cokolade, dobro pa mu ostale felge na broju, strasno... na prvi pogled sam mislio fotomontaza..
 
Član
Komsiji napali Rextona, mene probudili koliko su lajali i grebali po limu. Iscupali mu zmigavac i pocupali jos nesto sitno, nije bilo strasno kao na ovoj Astri. Macka se zavukla bila ispod auta, uspjeli su je dokacit i pocupati pola, ono pola macke nasli zaglavljeno dole kod motora. Mogu biti opasne te lutalice, posebno u coporu...
 
Početnik
zato treba auto zakucat u pod, da ne moze ni mis ispod se provuci, a ne macka, pog te vidio :icon_eek:
 
Član
da se razumijemo, ne mrzim zivotinje... al ove lutalice, mjesanci mjesanaca od mjesanca, sevap uspavat... ovako u coporu kriticni pravo... ima ih i ovdje u gradu masa,...
 
Član
a bog te sta vam rade, to neki special dogs
pojedose blatobran ko da ga nikad tu nije ni bilo:icon_eek:
 
Član
Mom prijatelju su ibizu tako skrsili..Usla macka u motor i stradali su farovi , maska , blatobrani, branik...cijeli prednji dio...
 
Početnik
ti psi stvarno vole macke,imaju fetish na macke :D

sad ozb:stvarno fkt neide mi u glavu da psi mogu tako unistiti auto :icon_question:
 
Član
Pokidan vanjski 250 nisam ga mogao variti niti naći polovnog Farbanje 50 ko meni - amidža Pokidan unutrašnji amidža uspio zavariti Pokidana instalacija Izbušena "karambolka" Kada sam tražio blatobran ljudi su bježali od mene misleći kako mi je neko pucao u auto Nele što je najgore pet momaka iz komšiluka je gledalo i nisu ništa smjeli
 
Znaci ak budem dolazio u Sarajevo necu imat problema sa tim Cukovima.Cak vam rijesim i problem ubacim jedno 5 macaka u vrecu i pod haubu.Nek pokrse vilice od moj oklopni W123 sta bi se zubi ujutro naslo hahahaahhahaaa :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top