Sarajevo - GAME OVER!

Sarajevo - GAME OVER!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
strava golf , mogu zamisliti kako je lijepo kad ostavis neke koje misle eh to je samo golf:icon_twisted:, a onda ostanu u dimovima ah gledao sam ga par put na SR i nema se sta reci ,...sve najbolje da se navozas ..

Imas li kakvih planova da izades na neki od SR koji dolaze uskoro..
 
Član
c SEat a
skonto sam te kako necu skontat :) bila je ono sinoc fina zajebancija kroz grad, i jos nas ni kerovi nisu maltertirali :) vidio sam da si curom, ja sam u iso sa svojom u tuzlu prekljuce, htjela da mi izadje iz auta tako da mi je sve jasno, seat ti ide super.

sto se tice SR-ova, da, definitivno DA, golf ce ostati na SR-ovima, to mu je i namjena na kraju krajeva, samo terba meni malo vremena dok se ustelim sa njim, da se navikne on na mene, ja na njega itd, ionako jedva cekam da mu vidim vrijeme. Ima nove dizne, nurija jos nikada nije izasao sa njima na SR, a imam namjeru usis i izduv promjenit kompletan tako da ... bice nesto. Uglavnom, kada budem isao na SR, napisacu na forumu ovdje kada i na koji idem.

opet hvala svima ostalim, vidimo se na cesti ;)
 
Član
Noke brate, ako SRCS organizuje, golf ce biti sigurno tu ;)
Huka danas sam u TZ opet, hocemol sabrat te pive ?
 
Član
vidjo sam ti golfa na vrbanji ali te rijetko ima...;)

@ c SEat a, kod tebe je siva Ibiza, da ti nije djevojka mozda plavusa, i uvijek kad si s njom stisnes ga ??? to pitam zato sto sam te mozda vidio.... :D:D
 
Član
muha je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Dobro sad si najbrzi u gradu (za sad...) daj nam koju sliku unutra da vidimo kako izgleda...
e i nek je sa srecom...
to mozda misli da je najbrzi u gradu :)


vec pocela dusmansko-zavidna prica, a? hajd nek si otvorio sezonu, bas sam se pitao kad ce pocet neko tako da prica, previse se normalne raje javilo na ovoj temi, moro je i neko tako nesto napisat.

@Bocky
kad god vrbanjom prodjem, svi stoje u 2-3 razlicite grupe, nikad nikog poznatog, i svi su nekaki ljuti, et men to tako izgleda. Jedino da izadjem i ja, pojedem faferon pa da se zajeno ljutimo:)
 
dodji fino u nedjelju na okupljanje u 19:00 pa ces vidjet da niko nije ljut, naprotiv svi su prijateljski raspolozeni upoznas se malo s rajom i tako inace golf sto se tice izgleda standard a sto se tice performansi :icon_eek: et toliko od mene
 
Član
Bocky je napisao(la):
vidjo sam ti golfa na vrbanji ali te rijetko ima...;)

@ c SEat a, kod tebe je siva Ibiza, da ti nije djevojka mozda plavusa, i uvijek kad si s njom stisnes ga ??? to pitam zato sto sam te mozda vidio.... :D:D

:D jeste jeste !!! pozzz
 
Legend
core2sa je napisao(la):
Noke brate, ako SRCS organizuje, golf ce biti sigurno tu ;)
Huka danas sam u TZ opet, hocemol sabrat te pive ?

hoohoh
S L A B
bice l00do
aj naleti na meet da te upoznamo hbt..
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
dodji fino u nedjelju na okupljanje u 19:00 pa ces vidjet da niko nije ljut, naprotiv svi su prijateljski raspolozeni upoznas se malo s rajom i tako inace golf sto se tice izgleda standard a sto se tice performansi :icon_eek: et toliko od mene

Potpis
 
Član
c SEat a je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
vidjo sam ti golfa na vrbanji ali te rijetko ima...;)

@ c SEat a, kod tebe je siva Ibiza, da ti nije djevojka mozda plavusa, i uvijek kad si s njom stisnes ga ??? to pitam zato sto sam te mozda vidio.... :D:D

:D jeste jeste !!! pozzz

moram ti reci svaka cast sto si mi odero onog jarana sa sivom G 3-com GTI, mozda se sjecas.... ;)

@ core2sa, ja sam uvijek na kraju parkinga, pustim muziku da lupa, navrati jednom, lako me je prepoznati.... :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top