Sarajevo - GAME OVER!

Sarajevo - GAME OVER!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa vi iz Tuzle ga vec znate kako izgleda, a ako ne znate, znaci da vam Nukica nije dao pric autu, a to je sigurno sa razlogom. :) eto bez uvrede ikakve naravno
 
Član
ma biz ba golf 4 ko i svaki drugi unutra s tom opremom....klasika. Pod haubom je zanimljivo :) to nije klasika :)
 
Član
sta je bosko sreco moja :) :) ne omalozavam ti golfa neg kazem da je ko i svaki drugi unutra s tom opremom, a motor je sasvim nesto van serijsko. Pusa :p
 
Član
Vidio sam Golfa maloprije u Sarajevu, dimi strasno :D

Al se cuje super, zvizdi turbo, sva se raja pookrece.
Samo nemoj onoliko slaloma voziti izmedju auta...
 
Član
vidio ga i ja neki dan. vidim maloprije ova kineska slova i kontam gdje li sam to vidio, i kad sam pogledo zadnji kraj, onda sam se sjetio... :D
 
Legend
nek je sa srecom....a po prici,vec odaavno se prica......GOLF je strahota,samo grabi cestu,nemoj mimo nje ;)
 
Legend
sto raja kaze nek je hairli
cuvaj ga, nemoj ga gdje sasiti, steta bi bila..
vidim fin si momak, drago mi je da ga nije neki kreten uzeo ;)

vidimo se
pozz
 
Član
Hvala vam svima na finim rijecima. :) Jos uvjek ne mogu da se kontrolisem da sporo vozim, ono... jednostavno mu je tesko se oduprijeti :) jos je u modu gradske voznje, na sport ga nikako nisam ni prebacivao niti nitro ispucavao. Polako... vec sam presko skoro 2 hiljade kilometara :) od ponedeljka.

lov2xlr8: brate nisam skonto da si ti majke mi, a i iso kuci da legnem, spavalo mi se uzasno. A i konto sam reko mozda neko misli da je nurija jer je mrak... jbg, sutra sam u TZ, pa sam onda opet u srijedu u TZ, pa sljedeci vikend ja milslim isto. :) Ostavi broj telefona na privatnu poruku, javim ti se kad dodjem.

pozz. :)
 
Član
mene si skonto veceras sigurno -Seat Ibiza Silver :D :D
bio sam s malom,al et "stisko" sam ga koliko sam smio :D do faze vristanja :)
nek je sa srecom golfac i cuvaj ga !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top