Sarajevo - GAME OVER!

Sarajevo - GAME OVER!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dsc01193vy9.jpg

dsc01196cj3.jpg

dsc01197xo1.jpg


eto... vidimo se na cesti.
 
Član
Prva slika je na vojnickom (teheranski trg), druge dvije su u Josipa Vancasa (bivsa skerliceva) do broja 10 :)
 
Član
Sretno druze sa autom, i sretno u radovima koje si planirao... Da se mene pita, ja bih mu nazad skinuo znakove da iznenađenje bude još veće :D
 
Član
Eh... ovako da odgovorim samiru i tiboru prvo...

Golf izgleda kako izgleda, i nemam mu namjeru mjenjat nista, ako ni zbog cega drugog onda iz respecta prema Nukici. Znaci sve naljepnice i kompletan izgled ostaje kakav jeste, jedino sto cu uraditi je staviti mu angel eyes farove sa 3 odjeljka i staviti xenon i na duga svjetla. Sve ostalo... ostaje kako jeste, sto se tice izgleda.

RedLine...
Pa valjda bi ti to vec trebao znati :) dal ostajem t.j. dal golf ostaje u SRCS.... ali evo odgovorit cu ovdje javno da se zna, po zelji Nurije Mahmutovica golf ostaje SRCS i na raspolaganju SRCS-u.
I da, dodaj me na msn: bosko@globalnet.ba
 
Član
ouuu prevelike slike, ne mogu cekati da ih otvori! Ali znam o cemu je rijec! Nek' je sa srecom i zelim ti puno uspjeha sa novom vozilicom!
 
Član
hvala hvala hvala ... :D

sto ce tice trkanja sa lancerima i ostalim djidjama sad za sad nema nista od toga... imam neke stvari koje trebam da uradim prvo, pa onda dok se malo naviknem na auto, ono na mene itd, uglavnom, cut ce se sve ;)
 
Član
E super drago mi je da ostajes u SRCS,nedeljom imamo satsanke,u ostalom cuj se sa Sejom pa neleti nekad da se upoznamo,i da upoznas rad kluba,sretno sa golfom,da ti ostane u takvom stanju i da ide tako brzo jos mnogo godina i eto vidimo se!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top