Sarajevo - GAME OVER!

Sarajevo - GAME OVER!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HUKAAAA :D bjezi necu ne smijem jos ba strah me auta... :) upoznajemo se jos, a kisa me ova ufatila ne mozes prec kilometar kako treba... pihhhh :) al nea veze skotnacemo nesto u tuzli :D
 
Član
heheheh ma samo polako.....zna se on otet :D ali brzo ces se naviknut na njega. Na dobro se lako covjek navikne :p
 
Član
Ostavi me sutra, il nekog novog jutra, samo me ne ostavljaj sad... ljudi meni se osmjeh sa lica jos uvjek ne skida... ja ne znam sta je ovo, daki je dobro reko, u ovom autu se osjecas ko svemoguci brus... ma kaki, jos bolje :D
 
Član
Dobro sad si najbrzi u gradu (za sad...) daj nam koju sliku unutra da vidimo kako izgleda...
e i nek je sa srecom...
 
eh vidjam ovog golfa stalno na stupinama ili sam pomijesao nesto,nisam,nisam,mocan golf uuuf

nek je sretno drug i daj nam jos slika,samo ih smanji prvo ili postvai u formi thumb-a:)
 
Član
Za sad ? :) zauvjek! :)

erole, golf se preselio sa stupina... u sarajevo (kurva se) :)

sto se tice unutrasnjosti... nemoj da slikam, koga zanima, nek blicne fino stanem i nek gleda kolko hoce, moze razgeldajne, moze voznja u njemu, samo jos uvjek sad za sad nema trkanja. Al hajd, dok malo sunce zasija... pa onda. Vidjet cemo se na vrbanji ili ispred holiday-a svakako svi. :)

Evo da ipak opisem malo, posto je 2003 godina ima one satove novije sa srebrnim okvirima, znaci ide 100km/h na sredini i onda ide po 40 do 260 sve sa kromiranim prstenovima, sjedista koza, mjenjac sa kozom sa krom okvirom, naslon za ruku, crna unutrasnjojst kao i svana sve :) eto, ma hajd.... vidjet ce se ;)
 
Član
A šta je sa nama koji smo iz Tuzle ? Kako mi mozemo vidjeti unutrasnjost osim ako nam ti ne slikaš :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top