Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Evo od mene album sa fotkama na fb javni je tako da svako ko ima profil moze vidjeti

a album za forume ce biti za 45minuta dok se uploaduje na server



http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150237281484303.333752.845619302
 
da preduhitrim Igy-a samo s jednom....naravno, slikano profesionalno,rukom vec pomenutog co'eka :cool:

mali AldinShpura :lol:



 
Član
A rezultati znaju li se????bio sam do 4 i 10 i otišao morao na posao.....meni je bilo odlično, istina jeste d aje malo auta došalo al to nije do organizatora svaka čast vama momci...slijedeći put biće još bolje...pozzz:cool:
 
meni je osobno bilo super je je oko mene bila sve dobra raja tj ljudi s kojima sam dobar od prije tako da sam dan proveo uz ekipu jer nisam ljude odavno vidio i sa svakim pomalo prodje dan...sto se tice organizacije liga bekir i ekipa su prefektno odradili db a style mi je bio bezze prvo nacin ocjenjivanja plus na kraju nagrade ništa nisčim neke zasluzene neke ne al ne sekiram se oko toga ovim putem samo želim pozz svu ekipu i svima lijep pozz
 
Član
super bilo moje prvo DB i 2 mjesto :)
evo slikica od danas nema esto posebno al dovoljno od mene bio sam prehladjen tako da mi je oprosteno nisam puno hodao drzao sam se svog sjedista naj vise
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150222309704170.333995.602309169
 
Član
Stigao i ja kuci nakon dvodnevnog boravka u SA. Meni bilo predivno. Hvala veliko Arminu i Ligi na gostoprimstvu ... Event bio super, puno poznatih lica, dobrih auta , prebacio koju sa starim i upoznao nove kolege. Organizatori nek ponove event eto mene opet. Svaka cast :cool:;)
 
Član
Ja mislim da je za prvu organizaciju ovo bilo da kažemo OK!!!
Potrudit ćemo se da ova organizacija preraste u tradiciju...
Znate kako se kaže "prvi maćići se u vodu bacaju" svaki prvi put je škola i učimo na greškama...
Zato nek ne bude nekih velikih zamjerki...
Hvala svima koji su nas posjetili i uveličali našu manifestaciju...

Hvala sponzorima:

oficijelnom sponzoru dB-a CARAUDIO.BA
PETROL LINE
HD SHOP
CALIFORNIA RACING
KNJIŽARA SVJETLOST

Nadamo se da se sledeći put vidimo ponovo u "boljem izdanju"...

Pozzz ;)
 

JD.

Član
nije se rodio onaj ko je bosnji udovoljio...


sto se mene tice jucer je bilo odlicno, super proveden dan, druzenje zezancija i sve sto ide uz ovavke dogadjaje... bilo je dosta takmicara iz raznih gradova i drzava. cestitke pobjednicima i pohvale organizatorima na trudu...

s obzirom kako tesku publiku imamo dobro je pa jos neko i ima zivaca da pravi ovakve stvari
 
Član
Evo ovako i ja da se javim iz organizacije,hvala svima sto su dosli,naravno ovo nam je prvi event u Sarajevu i naravno da ima gresaka,za sljedeci event ispravljamo greske i event pravimo boljim.




A da imam ness reci ovim Haters-ima,sram vas i stid bilo,znaci kako god da vam se uradi vama ne valja ;)
Normalno da ce biti propusti al sad aman zaman sto nekima sad nije pravo sto nisu osvojili neko mjesto ili nezz sto sta cu mu ja nek bude i dalje Haters ;)
 
Član
Samo par rijeci od mene:D

Sto se tice organizacije:

PROtuning i Taxi Bar se ne mogu porediti zbog budjeta kojim raspolazu i jos nekih stvari
PROtuning i Osijek se nemogu porediti zbog zainteresovanih sponzora (pogotovo kod nas u Sarajevu)
Prvi event koji PROtunig organizuje, a svi znamo da svaki iduci put (u svemu) ide bolje (kao i u Osijeku)
itd... da ne peglam vise...

Po meni najposjeceniji style&dB event (sto se tice takmicara i bez Street race-a) poslije Gradiske (a tek je prvi ;))


Cestitke organizatorima i svim ucesnicima kao i na ostvarenim plasmanima;)

p.s. Bekire ne gine ti tusiranje iduci put...:D
Liga napravio sam zubice ima da ostanes bez pola guza kad pocnem ujedat :D
 
Član
Zasto se neki ovdje drugima uvlace u supak?
Onaj jedan kaze uradio je ovo za VAS ne za sebe? smijesan si decko, u ovoj drzavi svak za sebe radi, nebil zveknuo koju marku na foru.

Organizacija 0 bodova.
slaba posjeta,
divljanje one djecice sa skuterima,
na ulazu dobijes komad papira, ne ulaznicu,
neki ljud imali privilegije u svemu...


Uz malo vise zelje i bolji marketing, sve ovo bi bolje funkcionisalo. Pa boljih je auta bilo na VF-ovom parkingu nego na samoj manifestaciji.

Mi smo prije 3 godine u Mostaru organizovali VW meet sa 0KM i pojavilo se preko 40 auta. Toliko. LP
 
Član
Meni je bilo super,,,cestitke sto je uopste organizovano,,sad kako je se kome svidjelo nije bitno,,,kome se nesvidja i zna kako treba uradit neka uradi,,pa cemo doc i onda cemo ocijenit njegovo,,,bitno je da se nesto desava u BiH,,,i ide sve nabolje ,,, momci vidimo se sljedece godine,,i ocekujemo vas opet kod nas ;) :icon_smile::icon_smile:
 
Evo iz ovih posljednjih postova zakljucih da sljedeci put u ovo ukljucimo i burn out.Posto vidim da vas je dosta toga zeljno,ne vidim razlog zasto ne bismo odvojili jedan dio parkinga i na to,pa ako ne kao takmicarski dio onda bar napraviti kao "rekreaciju" pa da vidimo ko ce vise zadimiti :icon_smile:

A ovi sto se smiju zato sto sam rekao da je JEDAN covjek zasluzan za ovo sve,ja to ponavljam,on je pokrenuo ideju ali ju je realizovao uz pomoc ostale ekipe i sponzora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top