Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bio dole i nije ness bilo sad aman zaman...

mogu samo reci za prvu organizaciju ovakvog neceg u sarajevu ipak je za pohvalu..nadam se da ce biti opet slijedece godine i da ce se odrzati na sceni ;);)
 
Član
Ja bio 3-4 sata, sreca dosao na biciklu, inace bi ko Ado morao stajati vecinu vremena :icon_biggrin: Sunce me pravo napalo, evo crvenim se ko sumska jagoda. Malo ljudi predpostavljam jer je samo styling i db, tu inace bude manja posjeta. Trka najvise raje privuce, i ja sam licno dosao najvise zbog kartinga, kontali voziti, al stazica malena, pa nije raja htjela, tako i nismo. Organizacija sasvim solidna, styling je fino odradjen, bar ono predstavljanje vozila prilikom ocjenjivanja :cool:
 
nije lose, fina organizacija s manje nejasnoca, extra drustvo, bilo je aparata sjevalo na sve strane, a ja baterije nisam uspio naci da valjaju usput nigdje, tako da sam malo fontelom slibao, nista narocito, valjda ce oni silni fotografi nakaciti sta......

pozdrav svoj raji koju sam upoznao, narocito ekipi iz Doboja ;):cool::cool::cool::cool:























 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ja bio 3-4 sata, sreca dosao na biciklu, inace bi ko Ado morao stajati vecinu vremena :icon_biggrin: Sunce me pravo napalo, evo crvenim se ko sumska jagoda. Malo ljudi predpostavljam jer je samo styling i db, tu inace bude manja posjeta. Trka najvise raje privuce, i ja sam licno dosao najvise zbog kartinga, kontali voziti, al stazica malena, pa nije raja htjela, tako i nismo. Organizacija sasvim solidna, styling je fino odradjen, bar ono predstavljanje vozila prilikom ocjenjivanja :cool:

A vala da je bilo gdje da se sjede i da je bila ta tenda da se malo sakrije od sunca bilo bi bolje. Ovako sam sad kao rak crven :icon_mad: :lol:
 
Početnik
Najlosiji event do sad, bar meni, da nije bilo par momaka zao bi mi bilo sto izdangubi, organizacija nidje veze, znaci, sramota za jedno Sarajevo, prije dvije godine u Gorazdu je bilo 35436753 puta bolje ;)
 
Član
Sarajevo - event, nikad vise :) losa organizacija pravo.. Kao sto Dalibor rece, tu sam radi par ljudi s kojim se slabo vidjam..
Oni kartinzi, skuteri i cetverotockasi izmakli kontroli, ne smijes po parkingu hodat normalno, moras paziti da te ne udari nesto... Ono predstavljanje auta, na onaj nacin je definitivno promasaj (misljenje dosta ucesnika) sta da je bilo 100 ucesnika ? Eto tako...
Sto bi rekli, suma-sumare, u Sarajevo se vise ne ide na evente :D
 
Član
Bitno je da se raja okupi, a ono divljanje sa onim sang jong ding dong ping pong je fakat bezveze, neznam sta se pokusava pokazati onim? al ajde.... sarajevo izgleda prokleto po pitanju eventa ovog tipa jbg :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top