Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Sarajevo 26.06.11 Style i dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo par slicica od mene....

p6260048n.jpg

p6260057.jpg

p6260058.jpg

p6260063.jpg

p6260073.jpg

p6260075q.jpg

p6260076.jpg

p6260083.jpg

p6260085.jpg

p6260090.jpg

p6260051.jpg

p6260052k.jpg

p6260093.jpg

p6260098.jpg
 
tek uploadovano, dok se zavrsi procesiranje na serveru bice ok slika ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vt9CR06Re4U[/video]
 
Legend
Ovi sto seru za organizaciju, nek naprave bolji, organizuju bolji, pa cemo im cestitat, do tada nemaju pravo glasa..
Do sada je 21513 rasprava bilo oko organizacije, i uvijek manje-vise isti ljudi seru za neorganizovanost nekog eventa.. Situacija je takva da je bilo kakav event dobro dosao za nas ljude koji volimo auta, volimo se druzit i predstavljat svoja auta, i na kraju krajeva, dobra zabava..
Meni je super bilo, dosao, pogledao auta, razgovarao sa ljudima sa foruma koje inace ne vidjam, sjedio sa drustvom iz GFCa, nisam ni obracao paznju na te neke ispade kojih uvijek ima..
Kuhalo se i u mostaru, zivinicama, bl, osijeku, toga uvijek ima, nije to skup penzionera vec zaljubljenika u automobile, brzinu, adrenalin.. tako da gledajte to malo sa druge strane ;);)

Svaka cast madzidu, muhi, seji , momcima iz carbona (liga, emir, bekir, ...) da ne nabrajam sada sve redom, ko je vec bio zaduzen za organizaciju, respect momci, nadam se da ce biti ovakvih eventa jos ove godine

pozdrav svima koje sam vidio, i koje ne ;)
 
Početnik
aaal ti znas srat, .nOke ;)

Svaka cast Carbonu na organizaciji db-a, al ostalo nula bodova, bolja organizacija na autopijaci...
 
Član
Danas jest malo bilo slabo, ali ljudi suvisno je vise raspravljati sta je bilo i kako, ako neko zna, neka organizuje bolje. Tako da budu svi zadovoljni...

Hvala svima koji su se potrudili da sastave ljude sa istim osjecajima prema autima.:D:D
 
Član
svaka cast na svemu.. prilicno dobar odziv bio ... al brate zasmetali mi oni cetverotockasi i kartinzi ... neki klinac se vozo s kartingom.. 2 put proleti kraj auta nisam htjeo cekat 3. put da udari u auto pa sam napustio ... i da su napravili makar malo hlada al eto.. bili smo vidjeli upoznali neke ljude imate velik pozdrav od mene :) :cool:
 
Član
nisam bio ,pa necu puno pametovati...
ali odzak sto je rijesio hladovinu,klupe,cevape i pice(po normalnim cijenama)...
to treba da bude za primjer...
a da!novi sad! i dule je bio extra sa cijenama pica i hrane
 
posto ni style ni db nisu moj fah nisam puno ni obracao paznju ..
muha je bio sponzor za db pa smo se prikljucili i izlozili malo auta ..
bekiru svaka cast za provale ;) ...
auta na style-u je bilo sa svih strana i publika je mogla vidjeti stosta..

ovo je bio skup za druzenje i zezanje i mi smo upravo tako i proveli dan ..
sigurno da se moglo stosta jos napraviti ali predpostavljam da je budzet bio ogranicen pa tako i na ovome sto je bilo treba biti zahvalan da se uopste sta desilo u gradu..

organizovati bilo sta nije lako i to znaju samo oni koji su pokusali nesto napraviti..
ja ovo danas smatram samo prvim korakom i nadam se da ce u buducnosti event biti veci i bolji..
 
Član
bitno je otpocet, madzidu i ostalima treba dati sve pohvale, tesko je krenuti od nicega pa napraviti nesto, pisao sam to i prije, evo ponovit cu i sada, nadam se da ce eventi u sarajevu dobiti tradiciju,pa da bude druzenja svake godine, makar jednom ako ne vise;)
 

IGY

Član
Neznam sta ste svi zapeli pametovati kako nesto valja ili nevalja

meni je bilo super, i sve pohvale organizatorima, Sarajevo kao glavni grad ove nase j..... nam drzave zasluzuje da ima nesto poput ovoga cak i bolje vece, u zadnje vrijeme nista se nije poduzimalo po pitanju toga, a ovo je jedan korak prema naprijed

nisam dugo bio oko 14f sam se ispalio ali za vrijeme koje sam bio tu sam se super proveo

p.s. bice par fotki dok se uploaduju nisam nesto puno skljocao tako da sam stigao odmah veceras sve odraditi :cool:
 
Član
svaka cast organizaciji. ipak treba nesto onako napraviti.jest da nam je bilo vruce i nije bilo hladovine nigdje.Meni je bilo lijepo.jedino sto je bio ispad sa onim skuterima i kartingima sto su jurili oko auto kao neke kamikaze.
Cestitke svima
 
Član
[attachment=39483][attachment=39481][attachment=39482][attachment=39484]
 

Prilozi

  • 100_7098.jpg
    100_7098.jpg
    71,5 KB · Pregleda: 46
  • 100_7095.jpg
    100_7095.jpg
    71 KB · Pregleda: 95
  • 100_7096.jpg
    100_7096.jpg
    77,4 KB · Pregleda: 58
  • 100_7099.jpg
    100_7099.jpg
    74 KB · Pregleda: 55
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top