Saab 95

Saab 95

Član
Sta fali plinu?

Meni su SAABovi extra. Narocito noviji 93 i 95. kod ovog tvog mi se prednji dio (farovi) nikako ne svidjaju. Ostalo moze biti mjerilo za druge proizvodjace sto se tice kvalitete i izvedbe... VOLVO-SAAB po meni nekako jedna familija... Hehe
 
Hvali para da se ugradi nista vise..
Imam farove od 95 2004 ali drugaciji je dzek a necu da prepravljam nista jos uvijek, mozda se kasnije odlucim.
Pa jesu familija tenkova :D
 
Moras ti sve primjetiti haha dao tati auto i razbio mi resetku, maglenku i branik malo. Resetku imam u garazi a maglenka ce stici za par dana. A volim i ja crno samo ceif se placa, juce u Ribniku kazna haha al aj 20km nije puno
 
Član
Moras ti sve primjetiti haha dao tati auto i razbio mi resetku, maglenku i branik malo. Resetku imam u garazi a maglenka ce stici za par dana. A volim i ja crno samo ceif se placa, juce u Ribniku kazna haha al aj 20km nije puno

A sta ću :)
Ma kada se auto vozi to se i desi ja pomalo i "mrzim" auta brz packe kao da ga niko i ne vozi.
 
Zamjenjene poluge brisaca, neko je prije nesto vario mudrovao. Mene to nerviralo pa sam stavio druge i sad rade brisaci kao novi
030fc5fb09110fc37c311f5805276bf1.jpg

I jedna slika u drustvu mocne masine
7f84c60b1133842a46f8e9f02aa0b2d9.jpg
 
Top