Saab 95

Saab 95

Evo da i ja predstavim svoje auto. Saab 95 2.0t 150hp za sad :) Auto je ladja sto se tice udobnosti, a i turbo fino puni pa ne zaostaje ni u tom pogledu :D Automatik mjenjac, registrovan prije 2 dana, u planu jos plin ubaciti, i jos mnogo toga ali to mi je u prvom planu od skupljih ulaganja. Evo koja slika bice ih kasnije jos, od unutrasnosti nemam sad slika, uglavnom bež koža. Eto pa procijenite valja li :D
uploadfromtaptalk1431894029273.jpg
uploadfromtaptalk1431894159503.jpg
uploadfromtaptalk1431894283733.jpg
uploadfromtaptalk1431894323333.jpg
 
Opasno mi se svidja ovaj model saab-a,još da je naprijed malo agresivniji...
U svakom slučaju nek je sretno sa autom i slikaj nam unutrašnjost jer su unutra baš ladje.
 
Član
super autic...jedino mi se na saabovima ne svidja taho, oni brojevi na brzinomjeru sto su sve manji i "gusci" :D
koliko znam, novija generacija saaba 9-3 dijeli sve dijelove sa vectrom c, raspitaj se je li i na tom slucaj sa nekim drugim modelom-da te ne bi neko zavaljivao za dijelove jer vozis relativno rijetko auto na nasim prostorima
 
Član
Ako ti zatreba nesto sto nemozes naci javni se na pp ovdje ih ima masu.
9-3 koristi dijelove (motora) iste kao fiat.
 
Hvala, zaboravio napisati 98 godiste je. A meni je zanimljiv taho :D upoznat sam sa saab-om veoma dobro znam sve za dijelove a i sto ne znam ima TecDoc :) a i znam par ljudi u Bg pa mi oni posalju sta mi zatreba.
@iEx javicu ti sta mi treba, koristi dizel osim ako nije 3.0 TiD on nije fiat, a benzinci su cistokrvni Saab-ovi :D
 
Ima ima, prejaka opcija mislim da je nema ni jedno auto osim njega. Svijetli skala od 0-140 i kad predjes 140 upali se i ostatak do 250. A ne sjecam se sad da li svijetli temperatura ili ne probacu veceras
 
Top