RUČNI RAD 3

RUČNI RAD 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
@bilosto - sve je obrazlozeno u PM i uzvracam plusic, SVAKA CAST jos jednom, znas ti zasto ,)
 
Član
wow 77 postova al sam popularan
pošto vidim da se digla poprilična frka oko svega ovog valjda dugujem objašnjenje ovog svega:

1.ja nigdje nisam rekao da su ovi crteži moji dizajni
2.tačno je da ja ovo nisam osmislio već sam skinuo a ne ukrao ove radove
3.radove radim na taj način da precrtam šablon(skicu)slike crno-bjelo a zatim bojim ko ova lancia
4.ali snosim 90% krivice što nisam pojasnio al jbg nisam mislio da ovdje ima ovoliko osoba koje žude da nekog izofiraju što je nemoguće bar što se mene tiče a igy onaj post što sam prepravio i napisao "samo vježbe"
to je brate bila čista ironija jer nisam ovo dizajnirao al valjda je pojedincima to bio "nitro" da budu privatni detektivi.
5.hvala svim dušebrižnicima na podršci i na utrošenom vremenu tražeći ove crteže....povrijedili ste mi osjećanja stvarno
7.i zakraj moža u ovim mojim komentarima ima patetike i ironije al ovo sam mislio ozbiljno jer ako sam ovim crtežima nekog od vas uvrijedio,pokrao,osramotio,povrijedio,...itd... nek kaže ja se odma log ofujem sa ovog foruma i nikad
me više nema što nebih volio al eto..
 
Početnik
d1x1 je napisao(la):
... nek kaže ja se odma log ofujem sa ovog foruma i nikad me više nema što nebih volio al eto..
ajde, ajde, necemo tako drasticno... nema potrebe... objasnio si sta si radio, kako, zasto, gdje je doslo do nesporazuma...
 
Član
bilosto je napisao(la):
d1x1 je napisao(la):
... nek kaže ja se odma log ofujem sa ovog foruma i nikad me više nema što nebih volio al eto..
ajde, ajde, necemo tako drasticno... nema potrebe... objasnio si sta si radio, kako, zasto, gdje je doslo do nesporazuma...

ma nije to drastično al se čovje zapita šta će ovdje kad se pojedinci kao što vidiš baš trude da nekog izofiraju i da oni ispadnu kao neke pro face..
al kažem digla se frka koda sam svakog sa ovog foruma pokrao i oštetio..
 
Član
vidim svi d1x1 obrisali reputaciju tj. svoje glasove ja nisam samo sam dodo + za IBIZU što si nacrto
Trebo si drug nama reći kako radiš neg digla se frka oko svega :D
Ibizu si dobro nacrtao još oboji i biće ekstra ;)
 
Član
d1x1 je napisao(la):
1.ja nigdje nisam rekao da su ovi crteži moji dizajni
2.tačno je da ja ovo nisam osmislio već sam skinuo a ne ukrao ove radove
4.ali snosim 90% krivice što nisam pojasnio al jbg nisam mislio da ovdje ima ovoliko osoba koje žude da nekog izofiraju što je nemoguće bar što se mene tiče a igy onaj post što sam prepravio i napisao "samo vježbe"
to je brate bila čista ironija jer nisam ovo dizajnirao al valjda je pojedincima to bio "nitro" da budu privatni detektivi.
5.hvala svim dušebrižnicima na podršci i na utrošenom vremenu tražeći ove crteže....povrijedili ste mi osjećanja stvarno

1.kad smo te pitali kako uspijevas ovo napisao si da si dobio neki kit za crtanje,kasnije prepravio post i napisao samo vjezba,znaci nisi htio priznat da su tudji radovi
2.skidanje=kradja u ovom slucaju,bar po mom misljenju,jer ovo nije radio neki fotograf koji je dosao i opucao par slika da promovise auto,nego ljudi koji su se namucili da ovo urade,i nda ti,ili takvi kao ti dodju,skinu,i postave na forum "bez objasnjenja" i mi sve blenemo,wooow,kako je dobar,premocno ti je ovo i tome slicno...da si napisao da su tudji radovi ovo gore bi mogao zaboravit,jer bi bilo ok
4.to smo radili zato sto smo sumnjali u tebe,jer ono,"imas" ovoliko radova a nijedan nisi postavio ranije i onda boom,30 komada,malo previse
to se ne bi desilo da si rekao da nisu tvoji
5.ako sam ja izvini,al si sam kriv za to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top