RUČNI RAD 3

RUČNI RAD 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma no engri
samo kazem
mislim da je tibor rekao da ima skodu nekakvu,superb valjda,ne znam tacno
al kaze da ima par mjeseci
a volio bi da igy postavi tu stranicu na kojoj su radovi,a ak pazljivije pogledas vidjeces da nije ista ruka crtala,neki su bazirani na preciznost,neki na ukupan utisak,neki na chunerski look...a tesko je da to jedan momak ima u sebi,jedino ak je genije
a i momak edituje postove,napisao je kako ima pribor,ovo ono,mi smo poceli sumnjat na njega i to je odjednom nestalo,pojavio se post u kojem pise SAMO VJEZBA
odmah je sumnjiv
valjda cemo doznat istinu,ja vec znam,samo nisam siguran dok ne vidim radove
 
Početnik
bilosto citam sve tvoje postove otkako si registrovana, ni jedan jedini nema bez neke kritike ili pametovanja. Vecina nas nije ovde zbog takvih komentara, za takve stvari postoji www.filozofija.net sta god je ti si na svakom loncu poklopac... nemoj previshe analizirati nepotrebne stvari, a jos manje pametovati o njima, nije vrijedno jer vecinu da izviinesh boli neka stvar za postove od 5-10 pa i do 15 redova koji nisu vezani za auta, jer ovo je AUTO forum, tako da moje licno misljenje glasi da se ovde neraspravlja previshe o nekim stvarima moralnih karakteristika ili gledanja na svijet... ovo je forum o automobilima, sve je crno ili bijelo, ili valja ili ne, sivo ili sredina nepostoji... sorry za OT i sorry ako sam uvrijedio, nije mi to namjera, nego cisto da skrenem paznu... pozdrav
 
Početnik
@davor... e izvini, ja te ne pohvalih, a stvarno si dobro nacrtao... zaboravih od ovog izigravanja majke pravde...

@edoze... pa, jeste... da nam igy da tu stranicu, da vidimo malo... a mozda je decko precrtavao... pa tehnicki, to ispadne njegov rad, ali ne original, nego kopija...

kad sam ja ucila crtanje, nekad davno (nb. crtam pastelama, samo smedji tonovi), govorili su nam uvijek da prvo precrtavamo... to se radi dok ne nadjes stil i formu koja ti najvise odgovara da izrazis ono sto zelis... mozda je to...
 
Početnik
@default... svaka cast, ti si prvi (za sada jedini ovdje) koji je uspio da svoju frustraciju tacno usmjeri u njen izvor (u ovom slucaju ja, u drugim slucajevima nesto ili neko drugi)... nisi me uvrijedio, ne moze se to bas tako lako... posebno kad se lagano moze doci do korijena izrecenog nezadovoljstva...

vidis, meni je stvarno zao, ali nista na svijetu nije crno-bijelo, tako ni automobili... meni je veoma drago da ti citas moje postove, ali mi je veoma zao sto u svemu vidis kritiku ili pametovanje... mozda je to samo nacin mog izrazavanja, koje se (nazalost) sastoji od vise od par rijeci i koje su (ponovno, nazalost) ispravno napisane...

ne vidim da je analiza bilo cega nepotrebna, jer bi covjek ostao majmunom da nije analizirao... ne bi covjecanstvno nigdje otislo dalje od vatre, da nije analiziralo...

nekad pored automobila mozda treba malo nauciti nesto i o moralu, osim ako mislis da si ti vec sve naucio... (a, zao ce mi biti ako tako mislis, jer niko nije sve naucio)

eto, hvala ti sto si mi skrenuo paznju, i ja se izvinjavam za off-topic, ali moradoh; radije ovako neko na pp, pa da ne procitaju svi, jer je i ovaj - kao i vecina mojih postova - sigurno zanimljiv i sadrzi bar jednu poruku mira i tolerancije (naravno, ovo sad zadnje ser** kao foka)...

nego... postoji opcija ignore, ne znam da li radi, pa ti fino izignoriras moje postove i oni te vise ne iritiraju...

jos jednom, samo da potcrtam, (jer pricamo o crtanju u ovoj temi, da ne bude da podvucem, jer ne pricamo o vuci)... nisi me uvrijedio, dapace, da ti nisam vec ranije dala plusic, sad bi ga sigurno dobio!
 
pogledajte ja onaa slika od skoda favorit. ako ovoj decko ima tolku poznavanje na perspektiva ne bi na pravil edna greska kade sto pisuva bosna-bosna. imeno levo od natpisot ja ima onaa plava "eu" traka, koja logicno spored matematicka perspektiva ide dole prema levo, a bosna-bosna ide dole desno.ne znam dali me razbravte sto sakam da kazam i ne sakam da kazam dali deckoto laze ili ne, ali so vakvo crtanje toj vise bi rabotel vo nekoe dizajnersko studio!?.........
 
Član
bilosto je napisao(la):
@davor... e izvini, ja te ne pohvalih, a stvarno si dobro nacrtao... zaboravih od ovog izigravanja majke pravde...

@edoze... pa, jeste... da nam igy da tu stranicu, da vidimo malo... a mozda je decko precrtavao... pa tehnicki, to ispadne njegov rad, ali ne original, nego kopija...

kad sam ja ucila crtanje, nekad davno (nb. crtam pastelama, samo smedji tonovi), govorili su nam uvijek da prvo precrtavamo... to se radi dok ne nadjes stil i formu koja ti najvise odgovara da izrazis ono sto zelis... mozda je to...


dobro si se i sjetila hahahah ma de nisam ja to postavio da bi mi svi davali +eve ili me hvalili vec samo da pokrijemono sto sam rekao.

a to za precrtavanje zavisi svako ima drugaciju metodu predavanja i ucenja (npr kod nas 1prof predaje da po textu urradis rad,dok 2gi pocinje tako sto ti da papir i kaze da mu nacrtas nista odnosno formu koja nema slicnost)
 
Početnik
Davor_ je napisao(la):
dobro si se i sjetila hahahah ma de nisam ja to postavio da bi mi svi davali +eve ili me hvalili vec samo da pokrijemono sto sam rekao.

da, da, potpuno te razumijem (a plus, ziv bio, tamo stoji odavno hahahahaha - a i da ne stoji, nek si stavio, nek ti se daju plusevi...)
 
Član
a ko ne vjeruje da sam to ja radio daaavno evo i teme
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=7568
 
Član
bilosto je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
dobro si se i sjetila hahahah ma de nisam ja to postavio da bi mi svi davali +eve ili  me hvalili vec samo da pokrijemono sto sam rekao.

da, da, potpuno te razumijem (a plus, ziv bio, tamo stoji odavno hahahahaha - a i da ne stoji, nek si stavio, nek ti se daju plusevi...)

ma stavljajte mi -E nekako mi zaniljivije srry za off
 
Član
vlatko_baba je napisao(la):
pogledajte ja onaa slika od skoda favorit. ako ovoj decko ima tolku poznavanje na perspektiva ne bi na pravil edna greska kade sto pisuva bosna-bosna. imeno levo od natpisot ja ima onaa plava "eu" traka, koja logicno spored matematicka perspektiva ide dole prema levo, a bosna-bosna ide dole desno.ne znam dali me razbravte sto sakam da kazam i  ne sakam da kazam dali deckoto laze ili ne, ali so vakvo crtanje toj vise bi rabotel vo nekoe dizajnersko studio!?.........
Bravo vlatko, evo i na BMW-u....

attachment.php
 
Član
@default:nisam ni na cijoj strani,al mislim da su komentari koje ostavlja bilosto osvjezenje ovom forumu...bar ja tako mislim,ocito ne dijelimo isto misljenje...nasmije me cesto,a vjeruj da s uzitkom citam postove...zasto mislis da bi se auto-forum trebao ograniciti samo na postvaljanje nekih slika i komentara u stilu:dobar,odlican,meni je premocan,nije nesto,moze i bolje,sve je dobro samo stopke ne valjaju...razmisli na sta bi to licilo...a nas vecina tako odgovara...i ja,prvi...a ona se bas raspise,i covjeku je nekako fino kad neko na takav nacin cijeni ono sto je on uradio,napisao,kopirao,nebitno sta...ne kazem da je nesto tesko uradio,al uvijek godi pozitivna kritika a njoj je ne nedostaje...mene je naucila gramatiku i sad znam da se kaze dupeta i zahvalan sam joj:) ovo ce sve postat kompjuterasi sa cvikerima,samo gledaju slike,svakom mrsko citat...i meni je ponekad,temu neku recimo...dugo napisano,preletim nabrzaka,vidim motore u autu,novosti,slike i to je to...a njene kilometarske postove citam s uzitkom...sto se mene tice,treba nam jos ovakvih...a kome se ne svidja nek scrolla dalje,nije citanje postova obavezno...
@davor:ma vjerujemo mi tebi,hehehhheheheheh
 
e sega so bmw-to eve sto e interesno: tipot stavil bosanska tablica a levo vo plavoto pole kolku sto mozam ja da vidam ima oznaka cz. toa e ceska republika. taka da moze da se procepka po ceskite design sajtovi.......................
 
Početnik
ok, znala sam ja nista bez mojih makedonaca... evo ubijedi me covjek... ne brisem plus, nego cu ga staviti kao 0... nekako stvarno ne mogu da dam minus, et, fakat ne mogu...
 
Član
bilosto je napisao(la):
nemoj edo u off... ali, bas ti hvala sto tako mislis...

samo sam iskren;)eto sorry ljudi za off,a ova tema je ionako postala mjesto gdje se pise sve i svasta...svaka cast vlatko sto si ono primjetio,nisam gledao skodu...bmw-a jesam,al se ne vidi sta je napisano na tablici,pa nisam bas obracao paznju...tada nisam sumnjao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top